ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Naše úspěchy a nová ocenění

Naše úspěchy a nová ocenění

11. duben 2017

S potěšením si vám dovolujeme oznámit, že jsme opět získali krásná ocenění v anketě profesionálů v cestovním ruchu TTG Travel Awards 2016 a také v soutěži o nejlepší katalog v rámci veletrhu Holiday World. 

Na slavnostním vyhlášení TTG Travel Awards 2016, ankety pořádané každoročně odbornými novinami pro cestovní ruch TTG Czech, bylo oceněno třináct společností, které pro rok 2016 považovali odborníci působící v cestovním ruchu za nejlepší a nejspolehlivější.

Cestovní kancelář ADVENTURA získala 1. místo v kategorii: Nejlepší cestovní kancelář pro cesty za poznáním v Evropě i ve světě. A naše dceřinka China Tours získala 2. místo v kategorii: Nejlepší cestovní kancelář pro cesty do Asie.

V rámci letošního veletrhu Holiday World 2017 jsme také získali krásné 2. místo (China Tours) a 3. místo (CK Adventura) za nejlepší katalog

Touto cestou upřímně děkujeme všem našim spolupracovníkům za skvělou práci a našim příznivcům za jejich hlasy! Ocenění si velice vážíme a máme z něj obrovskou radost. :)

Zde si můžete prohlédnout fotografie ze slavnostního večera TTG Travel Awards 2016, který se konal v úterý 28. března v pražském muzeu Grévin za účasti špiček z oboru cestovního ruchu.