ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Poznávací zájezdy 2023

Poznávací zájezdy 2023

14. listopad 2022

Poznávací zájezdy 2023
Vážení přátelé,

velice mě těší, že vás na prahu nové sezony mohu pozvat již do téměř celého znovuotevřeného světa. Letošní velký zájem o naše cesty povzbudil náš tým k tomu, aby se pustil do další obnovy i rozvoje oblíbených destinací. V příštím roce se tedy můžete těšit jak na evergreeny, tak i nové počiny z naší dílny poznávacích zájezdů a cest s nenáročnou turistikou, a zde si je můžete prohlédnout po jednotlivých regionech… Všude dobře, tak co doma?! 😉


S přáním šťastných návratů
Miloš Podpěra
vedoucí týmu poznávacích zájezdů Adventura Travel

 
Asie
Již od letošního jara máme radost z možnosti cestovat do jihovýchodní Asie i do její ostrovní části. Na Dálném východě si na své otevření sice stále ještě nějaký čas počká Čína, ale o to větší zájem již nyní zaznamenáváme o Japonsko a Koreu, které si také „daly na čas“. Předcházejícím těžkým obdobím nás provedly výpravy na Zakavkazsko i do Střední Asie, a o to raději vám je nabízíme i nyní. Na Blízkém východě na vás kromě obvyklých destinací čeká naše novinka Saúdská Arábie. A určitě nesmíme zapomenout na Indický subkontinent a přilehlé tropické ráje.
 
 
Afrika
Do její relativně blízké severní části se s námi můžete vydat jak na klasické poznávací cestě, tak naším expedičním vozidlem Tatrabus. Zpět na výsluní se nám se svými přírodními poklady vrací východní Afrika, a to s přepracovanými trasami; podobně je tomu i v Africe jižní.
 
 
Amerika
Trasy našich zájezdů pokrývají tento světadíl od Mexika až po Patagonii. Můžete se těšit i na Karibik včetně obnovené Kuby, stejně tak jako na unikátní ostrovy Pacifiku, jako jsou Havaj, Galapágy či Velikonoční ostrov.
 
 
Atlantik
Napříč naším nejbližším oceánem vedou naše trasy od drsných severských ostrovů přes „ostrovy věčného jara“. I Kanárské ostrovy a Kapverdy, známé spíše jako plážové destinace, jsou pro naše pěší poznávání úžasnými cíli. A Island je navíc hlavní doménou našeho unikátního Tatrabusu.
 
 
Evropa
Nejvíce novinek jsme si pro vás připravili v naší „staré dobré“ Evropě. Zájezdy zde pořádáme ve stejném duchu jako vzdálené cesty, tedy letecky a v malé skupině. Novinky vás tedy čekají ve Skandinávii a Pobaltí, zcela nové cesty najdete i na Pyrenejském poloostrově či v italském a řeckém Středomoří. Několik tras míří i na Balkán včetně kontinentálního Řecka.
 
 
#
Promítání
Přijďte na cestovatelské večery s promítáním
 
 
 
Vánoce s Adventurou
Opět jsme pro vás připravili speciální vánoční akci, kdy všechny klienty přihlášené na zájezd v daném období (viz dále) slosujeme, 10 šťastných obdrží cestovatelský dárek a 11. vylosovaný pak vyhraje zpět svou zaplacenou zálohu na zájezd.

Do slosování "vložíme" všechny klienty, kteří se přihlásili či přihlásí na zájezd Adventury v termínu od 1. 11. do 22. 12. 2022. Samotné losování výherců proběhne na Tři krále – v pátek 6. 1. 2023 a bude provedeno elektronicky.