ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vánoce a Silvestry s Adventurou

Vánoce a Silvestry s Adventurou

18. květen 2022

Vánoce a Silvestry s Adventurou
Vážení přátelé, cestovatelé, příznivci aktivního odpočinku!

S velikou radostí si vám dovolujeme zaslat nabídku zájezdů, kterou jsme pro vás připravili v termínu letošních vánočních svátků a silvestrovských a novoročních oslav. Po dlouhých dvou letech ji obnovujeme opět v plném rozsahu i obvyklé škále, a to od oblíbených poznávacích zájezdů s turistikou či relaxem u moře, až po ty aktivnější na kole, na horách či na lyžích. A protože je jejich kapacita kvůli velkému zájmu o toto období omezená, doporučujeme vám tentokrát s přihláškami neotálet a rezervovat si svou dovolenou v klidu a včas.

Přejeme vám šťastnou ruku a jen ty nejkrásnější vánoční či novoroční zážitky pod sluncem.

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Konec roku za poznáním
Moře, pláže, palmy, ale i poznání a odpočinek. Všechna tato synonyma jsou vhodná pro naši širokou paletu poznávacích a turisticko-poznávacích zájezdů mířících v silvestrovském termínu prakticky do všech koutů světa. Podlehněte kouzlu volání dálek a vyměňte letos prosincovou šeď a kdysi ladovskou zimu za vůni oceánů, chuť tropického ovoce a zlatavé barvy zapadajícího slunce.
 
 
Silvestrovská cyklistika
I kolo si zaslouží exotické prázdniny, vezměte jej jednou s sebou přes vánoční a novoroční svátky k moři. A nebojte se, naše cyklistické trasy jsou s ohledem na podzimní cyklistickou pauzu spíše odpočinkové, ať již směřují na jih Evropy či do jihovýchodní Asie.
 
 
Vánoce a Silvestr v Nepálu
Pokud dáváte přednost přeci jen aktivnější formě dovolené, inspirujte se naším zájezdem do kouzelného Nepálu. Náš turistický zájezd je náročný právě akorát a trasu jsme zvolili takovou, aby si výhledy na impozantní hradbu osmitisícových vrcholků vychutnal i z relativně malé nadmořské výšky prakticky každý turista.
 
 
Adventní dobrodružství s Tatrabusem
Dobrodružně laděným povahám jsme na závěr letošní turistické sezony připravili lahůdku doslova na míru. Po dlouhých deseti letech se pro vás vypraví náš Tatrabus o vánočním i silvestrovském termínu objevit kouzlo písečných dun, hlubokých kaňonů i orientálních tržišť Maroka.
 
 
Novoroční lyžování na Kavkaze
Silvestrovské a novoroční oslavy jsou odjakživa spjaty se sněhem a lyžováním. Pokud patříte mezi ty, kdo si bez lyží nedokáží závěr roku představit, zkuste pro jednou vyměnit svahy našich hor za exotický Kavkaz. Předražené restaurace a dlouhé fronty vám vynahradí pověstná gruzínská kuchyně, rozlehlé moderní lyžařské středisko i návštěva starobylého Tbilisi či nejstarších vinic na naší planetě.