ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyrazte s Adventurou na kolo!

Vyrazte s Adventurou na kolo!

21. červenec 2021

Vážení přátelé cyklisté!

Naše sezona cyklozájezdů je v plném proudu a první spokojené skupiny se nám už vracejí zejména z Francie a Itálie. Po loňském „hubeném“ létě z toho máme opravdu velkou radost a věříme, že i další zájezdy dopadnou takhle skvěle.

Přestože některé zájezdy už jsou zcela vyprodané, na jiných ještě zbývají místa. Posíláme pár tipů pro vás, kteří svou letošní cyklistickou dovolenou ještě nemáte vybranou.

Za tým Adventury
Jarda Lhota

Korsika křížem krážem na kole
Jak už sám název zájezdu napovídá, projedeme si celý ostrov od nejsevernějšího výběžku Cap Corse až po Bonifacio. Užijeme si jak divokého vnitrozemí, tak písečných pláží, ale zejména si skvěle zajezdíme na kole v nádherné krajině.
Sardinie na kole
Během týdenního pobytu na konci léta prozkoumáme všechny zajímavosti v okolí včetně přilehlých ostrovů a samozřejmě si užijeme i koupání. Jedeme autobusem, ale nabízíme i variantu letecké dopravy.
Gruzie na kole
Gruzie je hitem letošního léta pro cyklisty, kteří chtějí vyrazit někam mimo Evropu. Pro velký zájem přidáváme další termíny, a tak pořád máte možnost si užít úžasnou cyklistiku v nádherných kulisách Kavkazu a samozřejmě skvělou místní kuchyni.
Gaskoňsko na kole v pohodě
Na kole v poklidném tempu si plně vychutnáme krajinu hlubokých lesů a průzračných řek, budeme obdivovat středověké hrady vestavěné do stěn hlubokých kaňonů a ochutnáme vše, co nám tento kraj nabízí: lanýže, sýry, husí játra i armaňak.
Azurové pobřeží na kole v pohodě
Týdenní pobyt u moře s jednodenními cyklo výlety do okolí – umíte si představit lepší dovolenou na závěr léta? Uvidíme Antibes, Monaco, Cannes, ale i kamenné vesničky schované v horských údolích a přesvědčíme se, že moře je opravdu azurové!
Bosna a Hercegovina na kole
Kdo jede na Balkán na kole poprvé, je nadšený, kdo tam jezdí opakovaně, tak dobře ví proč. Na horských cestách si užijeme pořádnou MTB cyklistiku a určitě všichni ocení balkánskou gastronomii.