Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Pohodově k vrcholům Alp

Vyhlídkové trasy Severními vápencovými Alpami
poznávací zájezdyturistické zájezdy★★ jsem ochoten cestovat skromněji1-2 nenáročný / středně náročný

Litujeme, tento zájezd již není v nabídce

Zobrazit podobnou dovolenou: Rakousko

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové výlety s podporou autobusu
  • Ubytování v penzionu s polopenzí
  • Lanovkou za výhledy na velehory
  • Občerstvení na alpských salaších
  • Rozkvetlé jarní pastviny 

Popis

Užijte si výlety oblastí, které vévodí zaledněný Dachstein a je lemována hřebenem Taur a baštou skal pohoří Tennengebirge. Po pohodlných cestách pronikneme k salaším, zvoucím k občerstvení a vychutnání překrásných výhledů. Stoupání nám částečně usnadní autobus i lanovky. 

Program

1. den

Dopolední přesun busem (Praha cca 6:00) do Solné komory. Po legendami opředené poutní cestě ze St. Gilgenu přes vrcholek Falkenstein podél břehu jezera Wolfgangsee do poutního St. Wolfgangu (3 h).

2. den

Mýtní silničkou k lanovce na Dachstein. Alpským chodníkem Rundwanderweg lemovaným rozkvetlými skalničkami v úbočí jižní stěny Dachsteinu k chatě Bachlalm (4-6 h). Pro zájemce před túrou výjezd lanovkou k ledovci Hoher Dachstein a k nezapomenutelné vyhlídkové plošině Sky-walk.

3. den

Z horského střediska Werfenweng (902 m) lanovkou na vyhlídkový vrchol Bischlinghöhe (1834 m), odtud přes dva vyhlídkové vrcholy pohořím Tennengebirge a kolem horských chat do St. Martina (6 h).

4. den

Lanovkou v Rauriském údolí na chatu Jack-Hochalm (1788 m) a po panoramatické trase alpskými loukami kolem Gstatterhochalm (1676 m) zpět do údolí (4-7 h).

5. den

Ze St. Martina vyhlídkovou cestou Panorama Route do Lammertalu, chytání a grilování pstruhů v jezírku pod štíty Tennengebirge (cca 2 h). Odjezd do ČR, příjezd do Prahy před půlnocí.

Podmínky