Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Regensburg: romantické cyklostezky

Nejidyličtější cyklostezky Bavorska
dovolená na kole★★ jsem ochoten cestovat skromněji1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Litujeme, tento zájezd již není v nabídce

Zobrazit podobnou dovolenou: Německo

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety
  • Rovinaté říční a železniční cyklostezky
  • Pohádková krajina i městečka
  • Ubytování v klášteře s polopenzí

Popis

Milovníkům nenáročné cyklistiky předkládáme čtyřlístek překrásných bavorských říčních cyklostezek. Provedou vás podél řek i po tělesech zrušených železnic malebnou krajinou bavorské Jury, ozdobené krasovými úkazy. Rytíři, vévodové a knížata zde na kopcích zanechali dodnes neporušené hrady. Honosné stavby i pohádkově malebná městečka dokládají bohatství tohoto kraje, ležícího na nejvýznamnějších obchodních stezkách Evropy. Kunsthistoriky může lákat kulturní dědictví i cyklostezky Regensburgu (Řezna). V údolí řek si vychutnáte čerstvou krásu přírody, ve svůdných hospůdkách na trase i něco hmatatelnějšího.

Program

1. den

Po ranním přesunu busem (Praha asi 7:00) etapa po zcela rovinaté cyklostezce po zrušené železnici podél řeky Vils se zajížďkou do umělecké vesnice Kallmünz s hradem, galeriemi, kavárnami, malým pivovarem a restauracemi (33 km).

2. den

Po cyklostezce údolím „pstruhového potoka“ Forellenbachtal lemovaném skalami a kolem historických městeček s hrady Hohenfells a Lupburg, dále po cyklostezce panenským údolím říčky Schwarze Laber kolem skalních srázů a hradu Laaber do Deuerlingu s hospodou a pivovarem (33/50 km).

3. den

Po euforické železniční cyklostezce Falkenstein Radweg do Regensburgu, dále širokým údolím po cyklostezce podél řeky Naab kolem hospůdek k našemu klášteru vPielenhofenu (49 km). Nebo individuálně bez autobusu po cyklostezce z ubytování do Regensburgu (2x20 km).

4. den

Po stezce podél řeky Naab přes městečka s historickým jádrem a hrady Burglengenfeld, Schwandorf do Schwarzenfeldu k poutnímu kostelu (49 km). Odpolední odjezd a příjezd do Prahy večer (cca 21:00 h).

Podmínky