Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Silvestr na Tenerife

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
28. 12. 2018 – 4. 1. 20198 dní39 700 Kč22066901

Poslední volná místa!

Základní cena 39 700 Kč
Služby za příplatek
Jednolůžkový pokoj povinný4 000 Kč

Popis

Vnímat ostrov Tenerife jen jako plážovou destinaci by znamenalo velkou chybu. Koupání je zde samozřejmě také příjemné v téměř jakoukoli roční dobu, ale aktivnějším cestovatelům nabízejí „Kanáry“ jako hlavní lákadlo především krásnou romantickou přírodu, velmi pestrou a často překvapivě opuštěnou.

Vychutnejte si s námi konec roku uprostřed nekonečného Atlantiku. Během našeho putování se zaměříme nejen na poznávání jedinečných scenerií Národního parku Teide, pohoří Anaga či nejkrásnějších pláží na jihu ostrova. U sklenky vína s tradičním kozím sýrem však pronikneme především do pohody a lehkosti životního stylu místních obyvatel, kteří jakoby neznali uspěchaný způsob života kontinentální Evropy. Oslavte s námi konec roku na Tenerife a nebudete litovat.

Na co se můžete těšit?

 • Silvestrovský výstup na Pico de Teide (3 718m) s dopomocí lanovky
 • Ochutnávka skvělých vín v okolí La Laguny 
 • Poznávací program s pěšími výlety

Program

 • 1.den

  Letecky Praha – Tenerife; večerní prohlídka koloniálního města Puerto de La Cruz.

 • 2.den

  Puerto de La Cruz a La Orotava – pokračování v prohlídce města, procházka historickým centrem, možnost posezení v některé z útulných kavárniček; odpoledne návštěva Observatorio del Teide – prohlídka jednoho z nelepších míst k pozorování hvězd na severní polokouli; fakultativní projížďka lodí v okolí Los Gigantes.

 • 3.den

  Výstup na Pico del Teide (3718 m) s dopomocí lanovky, od níž už není vrchol daleko (viz poznámka), obvyklé jsou zde nadoblačné výhledy až na sousední ostrovy; odpolední procházka kolem bizadrních skalních útvarů v NP Teide a krátký nenáročný výlet v měsíční krajině - Paisaje Lunar na okraji náhorní plošiny NP Teide, variantně odpočinek u Atlantiku na plážích městečka El Medano.

 • 4.den

  Punta Teno - návštěva nejzápadnějšího bodu Tenerife; pronikneme do místního životního stylu ve městečku Garachico; návštěva bodegy a vinice v Icod de los Vinos a ochutnávka sýrů typických pro Kanárské souostroví.

 • 5. den

  Pohoří Anaga – geologicky nejstarší část ostrova protkaná desítkami turistických stezek, ze kterých skrze majestátní scenerie hor můžete pozorovat nekonečný oceán.

 • 6. den

  Santa Cruz de Tenerife - prohlídka historického centra hlavního města ostrova; poklidné odpoledne v nejkrásnějším koloniálním klenotu ostrova, městě San Cristobal de La Laguna. Případně relaxace na pláži Playa de las Teresitas.

 • 7. den

  Hornaté západní pobřeží ostrova, sestup slavnou soutěskou Masca k moři, koupání a návrat lodí podél závratných skalních stěn Los Gigantes. Večer silvestrovský přípitek na břehu Atlantiku.

 • 8. den

  Pirámides de Güímar - dopolední prohlídka z velké části restaurovaných pyramid. Letecky zpět do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka vč. všech poplatků Praha–Tenerife–Praha, doprava pronajatým mikrobusem, 7x ubytování v hotelech či v penzionech ** až *** se snídaní, exkurze do observatoře Observatorio del Teide, informační materiály.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

Vstupy do památek, lanovka na Pico de Teide, lodní výlet v okolí Los Gigantes.

Náročnost:

Jde většinou o půldenní vycházky a túry. Krátká technicky náročnější místa zajištěná lany nás čekají v soutěsce Masca.

Velikost skupiny:

Maximální počet účastníků 8.

Poznámka:

Pořadí jednotlivých dnů programu není závazné, ale na témže ubytovacím místě se bude vybírat podle počasí a dohody. 

Vzhledem k velmi omezenému počtu povolenek na vrchol Pico de Teide nejsme schopni toto garantovat.

Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k poznávacím zájezdům:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru POZNAVACI_ZAJEZDY_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.