Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Francouzská Polynésie a Havaj

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
19. 4. – 7. 5. 201819 dní-3%130 756 Kč134 800 Kč25940801

Zkrácený program, pouze Francouzská Polynésie

19. 4. – 11. 5. 201823 dní-3%164 706 Kč169 800 Kč25940802

Kompletní program včetně Havaje

Popis

Nádherné bílé pláže, průzračná voda, palmy a tropické podnebí, to jsou neodmyslitelné symboly Francouzské Polynésie. V první části našeho zájezdu navštívíme většinu ze Společenských ostrovů, poznáme místní kulturu a dost času nám zůstane i na odpočinek na pláži. V závěru zájezdu přeletíme do Honolulu a jistě uznáte, že Havaj je vskutku úžasné místo! Proslulá oáza klidu, slunce a pohody uprostřed Pacifiku nabízí však mnohem víc než exotické pláže a hotely. .

Na co se můžete těšit?

 • Tahiti, Bora Bora a další ostrovy
 • Tropické plantáže a černé perly
 • Oahu - Ostrov setkání, Honolulu, Pearl Harbor, severní surfařské pobřeží

Program

 • 1. den

  Letecky Praha - Tahiti

 • 2. – 3. den

  Tahiti – návštěva kulturního muzea Musée de Tahiti et des Iles a posvátného místa Marae Arahurahu; odpočinek na pláži

 • 4. – 6. den

  Moorea –  návštěva zahrady ráje, kde se nacházejí plantáže ananasu, vanilky, papáji a dalších tropických plodin; fakultativní návštěva místní destilerie; další den výlet na slavnou vyhlídku Belvedere; lehká turistika v okolí; večer fakultativní exkurze do tradiční vesničky Tiki s nejvyhlášenějším představením polynéských tanců a možností ochutnávky zdejších specialit.

 • 7. – 9. den

  Raiatea –  dopoledne volný program a odpočinek na bílých písčitých plážích ostrova Moorea; odpoledne přelet na ostrov Raiatea; koupání a relaxace; následující den návštěva Taputapuatea, nejposvátnějšího marae (obřadního chrámu) Francouzské Polynésie; odpoledne fakultativní turistika džunglí ke Třem vodopádům (mírně náročné, cca 4 hodiny); poslední den možnost odpočinku na pláži nebo celodenní fakultativní výlet na ostrov Tahaa – ostrov vanilkových plantáží a perlových farem.

 • 10. – 11. den

  Huahine – první den po příletu pěší turistika ke třem marae (cca 3h), další den autem přes Huahine Iti a Huahine Nui, návštěva vesnice Fare, nádherné korálové zahrady a na závěr koupání u jezera Fauna Nui.

 • 12. – 14. den

  Bora Bora – fakultativní safari výlet do vnitrozemí ostrova; další den celodenní odpočinek, koupání, šnorchlování a slunění na jedné z nejvyhlášenějších pláží Matira beach; fakultativní možnost potápění s rejnoky nebo krmení žraloků; poslední den fakultativní okružní jízda na kolech kolem celého ostrova (32 km), prohlídka marae a děl, která kdysi sloužila k obraně ostrova.

 • 15. – 16. den

  Dopoledne volný program; v odpoledních hodinách přelet do Papeete. Druhý den prohlídka vyhlášeného tradičního trhu Marché de Papeete; odpoledne okružní jízda po Tahiti Nui, návštěva botanické zahrady s vodopádem a krásnou jeskyní, černé sopečné pláže, koupání ve slavném surfařském Teahupoo, vodopád Fa´atautia a citrusový háj na severu ostrova v Papenoo. 

 • 17. den

  Ukončení základního programu na Tahiti a večerní odlet do Evropy (Přílet do Prahy 19.den).  

  Účastníci s kompletním programem brzký ranní přelet na Havaj, ubytování a následný program.

 • 17. – 18. den

  Prohlídka "velkoměsta Pacifiku"; Waikiki BeachPearl Harbor; vyhlídka na město z Mount Tantalus.

 • 19. – 20. den

  Korálová zátoka Hanauma; replika japonského kláštera Byodo-In; vyhlídka Nuuanu Pali;North Shore - surfařské severní pobřeží. Fakultativně návštěva Polynéského kulturního centra v Laie.

 • 21. – 23. den

  Možnost individuální prohlídky Honolulu, koupání, nákupy; odlet zpět do Evropy

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce CK, letenka vč. všech poplatků Praha-Papeete-(Honolulu)-Praha, přelety mezi jednotlivými ostrovy, pronajaté minivany, transfery, 19x /15x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 19x /15x snídaně, v rámci prodloužení vstup do Pearl Harboru, informační materiály

Fakultativní služby:

půldenní turistika ke Třem vodopádům (50 EUR), návštěva tradiční vesničky Tiki (cca 100 EUR), celodenní lodní výlet na ostrov Tahaa s místním průvodcem, půjčení kola na Bora Bora, návštěva Polynéského kulturního centra

Klima:

tropické, od května do října zimní období, které je sušší a teploty dosahují 25 až 30 °C, bez větších výkyvů; teplota vody v průměru 28 °C

Velikost skupiny:

maximálně 8 účastníků

Poznámka:

Pořadí jednotlivých dnů programu může být upraveno podle aktuálních podmínek.

Je možné, že lety budou s přestupem v Los Angeles a bude zde nutné zařídit si registraci ESTA nebo vízum pro vstup do USA. Při prodloužení na Havaji je ESTA nebo vízum nutné.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Pořadatel:
CK Adventura
Očkování:
Informace o doporučeném i povinném očkování do jednotlivých zemí najdete na stránce Očkování.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.