ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Maledivy na lodi

Na vlnách azurového Indického oceánu
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Proplujte severním i jižním atolem Malé. Čeká vás azurové moře, pestrobarevné ryby, bělostné pláže i gurmánské speciality. Zájezd na objednání pro ucelenou skupinu.

Litujeme, tento zájezd již není v nabídce

Zobrazit podobnou dovolenou: Maledivy

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Komorní plavba na příjemně malé, ale pohodlné lodi
  • Dobrodružství i dokonalá relaxace za zvuku šumění vln
  • Možnost šnorchlování a nočního rybaření, gurmánské speciality
  • Neobydlené ostrůvky s písečnými plážemi i rušné hlavní město

Popis

Vydejte se na nezapomenutelnou plavbu za dobrodružstvím i poznáním, načerpejte sílu v domově delfínů, mant, rejnoků a všemožných pestrobarevných rybek. Nechte se hýčkat místními gurmánskými specialitami a kulturními zážitky – jak na malé, ale pohodlné lodi, která bude jen vaše, tak na okolních ostrovech. Můžete šnorchlovat a rybařit z paluby lodi za brzkého rána i při svitu měsíce, nahlédnete do tajů místní kuchyně a navštívíte neobydlené ostrovy tropického ráje Malediv.

Program

1.–2. den

Praha – Malé: přílet do hl. m. Maledivského souostroví; ubytování na lodi a vyplutí na moře – kotvení u písečného ostrova s možností nočního rybaření.

3. den

Atol Vaavu: po snídani plavba k místnímu obydlenému o. Felidhoo – procházka, seznámení s domorodci a jejich tradičními řemesly (např. stavba lodí); šnorchlování mezi hejny pestrobarevných ryb s možností vidět želvy a obrovské deskové korály; večeře a noc na zakotvené lodi.

4. den

Po snídani plavba k piknikovému ostrovu a úžasné šnorchlování na kolmém korálovém útesu; po obědě plavba k opuštěnému ostrovu – odpočinek na liduprázdných plážích, koupání, šnorchlování, opalování; večeře na ostrověs lekcí tradičního vaření; noc na lodi v laguně o. Thinadhoo.

5.–7. den

Plavba vnitřkem atolu Vaavu – relaxace na lodi, rybaření a následně grilování úlovků na opuštěném ostrově; kotvení poblíž o. Bodu Mohora a další noc poblíž písečného ostrova.

8. den

Plavba zpět k atolu Malé – koupání, šnorchlování, rybaření a relaxace; večer kotvení poblíž Malé a poslední noc na lodi.

9.–10. den

Malé – Praha: rozloučení s lodí a celodenní prohlídka hlavního města – návštěva muzea, galerie umění, rybího trhu a islámského centra, nákupy suvenýrů; v noci odlet do ČR, přílet domů 10. den.

Podmínky