ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Holandsko na kole v pohodě

Dokonalá síť cyklostezek
dovolená na kole1 nenáročný program★★★ chci cestovat pohodlnědovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníObj. číslo
22. 8. – 31. 8. 202410 dní11580401

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety 
  • Aktivní dovolená pro celou rodinu
  • Písečné duny Severního moře, odpočinek a koupání
  • Zábavní parky, delfinárium
  • Ubytování v bungalovech na dvou místech, snídaně

Popis

Holandsko je rájem cyklistů a ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Pro malé i větší je Holandsko opravdu velkým zážitkem. Zájezd je vhodný pro rodiny s dětmi, pro něž jsme také připravili volnější program, často s možností výběru z několika tras. Rozáhlá síť cyklostezek nám umožňuje vést naše cyklistické etapy právě po nich, což dodává programu ještě větší pohodu. Krajinou větrných mlýnů a tulipánů si projedeme holandský venkov a nasajeme poklidnou atmosféru této jedinečné země.

Program

1.–2. den

Noční přejezd do Holandska – cestou návštěva města Gouda a „malého Holandska“ Madurodamu; ubytování v kempu; odpoledne na kole do lázní Scheveningen na břehu moře (promenáda, rybí speciality, koupání, příp. návštěva Sea Life Center); projížďka dunami do Meijendelu (12–30 km).

3.–4. den

Cyklistika v okolí Haagu – lze navštívit: souměstí Leiden (univerzita, historické centrum) a Katwijk (městečko na pobřeží), keramikou „fajáns“ proslulé město Delft, obří protipovodňové bariéry na řece Maas Hoek van Holland, Den Haag (30–60 km).

5. den

Přejezd busem do Schermeru – cestou návštěva rodinné sýrové farmy Zeilzicht a zastávka u větrných mlýnů v Schermeru; možnost dojezdu na kole do kempu Egmond aan Zee (25–30 km).

6. den

S podporou autobusu a trajektem na ostrov Texel a celodenní cyklistika dle chuti – přístav Oudeschild, písečné duny u městečka De Koog, rozsáhlá vřesoviště, koupání v moři, půvabné městečko Den Burg (10–60 km).

7. den

Cyklistika v dunách v okolí Bergen aan Zee; Alkmaar – prohlídka města plného kanálů, lodí a zvedacích mostů (15–50 km).

8. den

Den bez kol: výlet do Lelystadu – replika lodi Batavia; EnkhuizenZuiderzee Museum (unikátní skanzen).

9.–10. den

Dopoledne balení a možnost návštěvy sýrových trhů v Alkmaaru, příp. fakultativně Dolfinárium v Harderwijku (delfíni, lachtani, mroži aj.); večer odjezd, návrat následující den v dopoledních hodinách.

Podmínky

GALERIE: UBYTOVÁNÍ, CYKLOVLEK