Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Gassin

Gassin

Městečko Gassin (gasán) na skalnatém výběžku vévodícím vinicím a rozlehlým lesům zátoky St-Tropez je oázou klidu pro turisty přijíždějící právě z tohoto města. Úzké uličky, staré domy, schodiště porostlá záplavou květů – to vše objevíte, vyšlápnete-li si až k pevnosti. Navíc je vyhlídka odsud opravdu impozantní.

Gassin bylo původně keltsko-ligurské oppidum, které později přešlo pod správu Říma a následně ho až do 10. století drželi Saracéni, kteří také vybudovali zdejší pevnost. Když Gassin získali křesťané, postavili kapli svatého Vavřince (St.-Laurent), a městečko se změnilo ve významné křesťanské centrum.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Azurového pobřeží a Horní Provence

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.