Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Port Grimaud

Port Grimaud

Překrásné pláže, auzorvé moře a luxusní jachty: to všechno je Port Grimaud, městečko nedaleko filmově proslulého Saint Tropez. Pro jeho polohu i způsob výstavby se mu ne nadarmo říká francouzské Benátky.

Hezký malý Port Grimaud byl postaven v 60. letech 20. století. Tyto „Benátky Provence“ jsou obehnány vysokou zdí, za níž podél kanálů s kotvícími jachtami stojí půvabné osobité domky. Z náměstí vede dřevěný most k modernistickému kostelu. Sluneční paprsky pronikají dovnitř kostela okny s barevnými skly, která navrhl Vasarely. Panorama městečka s červenými střechami je pěkně vidět z kostelní věže se zvonem. Alsaský architekt François Spoerry (1912-99), který si tento vodní svět vysnil, bojoval s úřady, aby je donutil souhlasit se svým návrhem. Nyní se na jeho dílo s 12 km hrází, 7 km kanálů a kotvištěm pro 3000 luxusních jachet přijíždí ročně podívat kolem 400 000 návštěvníků.

Informace o naší základně - městečko Port Grimaud, zvané též "provensálské Benátky“

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Azurového pobřeží a Horní Provence

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.