Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Port Grimaud

Port Grimaud

Překrásné pláže, auzorvé moře a luxusní jachty: to všechno je Port Grimaud, městečko nedaleko filmově proslulého Saint Tropez. Pro jeho polohu i způsob výstavby se mu ne nadarmo říká francouzské Benátky.

Hezký malý Port Grimaud byl postaven v 60. letech 20. století. Tyto „Benátky Provence“ jsou obehnány vysokou zdí, za níž podél kanálů s kotvícími jachtami stojí půvabné osobité domky. Z náměstí vede dřevěný most k modernistickému kostelu. Sluneční paprsky pronikají dovnitř kostela okny s barevnými skly, která navrhl Vasarely. Panorama městečka s červenými střechami je pěkně vidět z kostelní věže se zvonem. Alsaský architekt François Spoerry (1912-99), který si tento vodní svět vysnil, bojoval s úřady, aby je donutil souhlasit se svým návrhem. Nyní se na jeho dílo s 12 km hrází, 7 km kanálů a kotvištěm pro 3000 luxusních jachet přijíždí ročně podívat kolem 400 000 návštěvníků.

Informace o naší základně - městečko Port Grimaud, zvané též "provensálské Benátky“

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Azurového pobřeží a Horní Provence

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.