Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Ramatuelle

Ramatuelle

Klidná vesnička na Azurovém pobřeží v blízkosti známé pláže Pampelonne, která se táhne v délce asi 5 km k Saint Tropez. Jméno městečka pochází z arabštiny Rahmatullah, což znamená: díky Bohu. Střed městečka má tvar šneka. V křivolakých uličkách najdeme obchůdky nebo malé dílny. Okna a dveře zdobí jasmín, bugenvilie a zimostráz. Uprostřed vesnice stojí kostel Notre Dame pocházející z konce 16. století. Vesnice s malebnými uličkami je známá hlavně tím, že na místním hřbitově je pochován francouzský herec Gérard Philippe se svojí manželkou. Pod vesnicí se táhnou dlouhé písečné pláže.

Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Azurového pobřeží a Horní Provence

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.