Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Blois

Blois

Blois patří mezi nejvýznamnější města regionu Centre-Val De Loira. Jeho historie sahá až do raného středověku – první dochovaná zmínka o městě pochází již z 6. století. Během let se městečko postupně rozrůstalo, většího významu nabylo v 9. století, kdy zde vzniklo hrabství. Mezi důležité historické milníky spojené s městem Blois patří například narození krále Ludvíka XII., svého času bylo Blois také sídlem Johanky z Arku a roku 1589 zde zemřela francouzská královna Kateřina Medicejská. V současné době je zde možné shlédnout krásný renesanční zámek, kamenný most přes řeku Loiru z 18. století, Kostel sv. Mikuláš či Katedrálu sv. Ludvíka.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.