Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Blois

Blois

Blois patří mezi nejvýznamnější města regionu Centre-Val De Loira. Jeho historie sahá až do raného středověku – první dochovaná zmínka o městě pochází již z 6. století. Během let se městečko postupně rozrůstalo, většího významu nabylo v 9. století, kdy zde vzniklo hrabství. Mezi důležité historické milníky spojené s městem Blois patří například narození krále Ludvíka XII., svého času bylo Blois také sídlem Johanky z Arku a roku 1589 zde zemřela francouzská královna Kateřina Medicejská. V současné době je zde možné shlédnout krásný renesanční zámek, kamenný most přes řeku Loiru z 18. století, Kostel sv. Mikuláš či Katedrálu sv. Ludvíka.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.