Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Zámek Chambord

Zámek Chambord

Honosný zámek Chambord je pravděpodobně vůbec největším zámkem na řece Loira, a stal se symbolem francouzské renesance. Výstavbu paláce si roku 1519 objednal tehdejší panovník František I. Stavba však byla dokončena téměř o 30 let později. Tato monumentální stavba skrývá 440 místností, 80 schodišť a 365 krbů, z nichž každý má svůj vlastní komín. Interiér zámku je bohatě zdoben dobovým nábytkem i řadou uměleckých děl. Jedná se o velkolepou stavbu, která je právem součástí světového kulturního dědictví UNESCO.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.