Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Zámek Chenonceau

Zámek Chenonceau

Za zmínku také rozhodně stojí zámek Chenonceau, také někdy nazýván jako „zámek šesti žen“, neboť ho postupem let vlastnilo šest významných dam. Zámek je umístěn v blízkosti soutoku řek Loira a Cher. Původně zde stál mlýn, který však byl v 16. století nahrazen zámkem, později byly k zámku přistavěny mostní oblouky, které spojují zámek s druhým břehem řeky. Interiér zámku zdobí malované stropy a mnoho dobových obrazů. Za pozornost také stojí několik velkolepých krbů a rozsáhlá zámecká kuchyně se spoustou kuchyňského náčiní a měděného nádobí.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.