Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Opatství Fontevraud

Opatství Fontevraud

Toto středověké opatství bylo založeno již roku 1101. Původní myšlenkou zakladatele kláštera Roberta Arbrissela bylo, že opatství bude přístupné všem, kdo se bude v tichu a chudobě chtít věnovat modlitbám a práci, bez ohledu na pohlaví, věk či společenské postavení. Na konci 12. století se opatství stalo také pohřebištěm mnohých významných šlechticů, byli zde pohřbeni například angličtí králové Jindřich II. nebo Richard I. (také známý jako Richard Lví srdce). Na konci 18. století bylo na Napoleonův rozkaz opatství transformováno na vězení, které patřilo k nejobávanějším ve Francii. Dnes je opatství přístupné veřejnosti, konají se zde nejrůznější slavnosti a kulturní akce. Je zde také možnost ubytování či navštívení restaurace s nabídkou místních specialit.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.