ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cyklistické novinky z Adventury

Cyklistické novinky z Adventury

Cyklistické novinky z Adventury

Adventura

Zažít život

Cykloturistika - sezona 2018

Milí přátelé,
v předchozích letech jste si vybrali pro svou dovolenou na kole některý z našich zájezdů. Proto jsem si dovolil vám poslat několik aktuálních informací o blížící se cyklistické sezoně.

O cyklistické pobyty v období letních prázdnin je letos mimořádný zájem a jsou již téměř vyprodané. Ale stále ještě máme volná místa mimo hlavní sezonu v řadě atraktivních destinací: například na Lago di Garda, Italsko-francouzské riviéře, v Provence (májová v květnu i babí léto v září), v Toskánsku, Garganu a Umbrii.

Všechny naše cyklozájezdy do severozápadní Evropy jsme zcela přepracovali dle vzoru našich úspěšných cyklopobytů. Od letošního roku ubytováváme v hotelech, mobilhomech nebo dobře vybavených chatách v severském stylu a zároveň poskytujeme stravování formou polopenze. Připomínám zejména Dánsko, Švédsko a Irsko.

Zvýšený zájem letos zaznamenáváme od fandů horských kol a máme jim co nabídnout: Albánie, Rumunsko, Zakarpatská Ukrajina, Bosna a Hercegovina, Černá Hora... Určitě je z čeho vybírat!
Letním cyklovýpravám do exotických zemí letos kraluje Gruzie, oblíbená je i Arménie či Altaj a Kyrgyzstán.

Doufám, že i pro letošní dovolenou využijete služeb Adventury. Neváhejte – pokud se rozhodnete včas, získáte i zajímavou slevu za včasnost.

Na závěr bych vás rád pozval i na náš tradiční lyžařský víkend v Amadé 9.-12. 3., kde se na vás budu těšit v roli průvodce.

Věřím, že si z letošní nabídky opět vyberete!
Za tým cyklistického oddělení
Jarda Lhota