ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vybírejte z nabídky 2019 - nové zájezdy pro první pololetí

Vybírejte z nabídky 2019 - nové zájezdy pro první pololetí

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé, cestovatelé,
uprostřed horkého léta si Vám dovolujeme zaslat nabídku našich zbrusu nových zájezdů připravených pro 1. polovinu roku 2019. Již řadu let se snažíme zájezdy nejen inovovat, ale vytrvale hledáme nové trendy, nové destinace i nové možnosti v již tradičních či populárních oblastech.
Na našem webu nyní najdete kromě podzimních a silvestrovských zájezdů i kompletní nabídku na první pololetí roku 2019. Pokud si vybere již nyní, budete moci uplatnit nejvyšší slevu za včasné přihlášení, kterou navíc naši stálí zákazníci mohou uplatnit v dvojnásobné výši.

Na setkání s Vámi na společných cestách se za celou ADVENTURU těší
Petr Novotný
ředitel CK Adventura

Po Evropě letadlem v menších skupinách

Touláme se Evropou

Našim evropským turistickým a poznávacím zájezdům se snažíme dlouhodobě vtisknout tvář našich exotických zájezdů. I po Evropě cestujeme v malých skupinách a téměř výhradně letecky. Naši nabídku více než 30 destinací rozšiřujeme pro příští sezonu o magickou cestu Irsko – za poznáním a tradicemi a o nový okruh okolo Islandu.

Cestujeme za vínem a gastronomií

Cesty za vínem a gastronomií

Říká se, že láska prochází žaludkem, a protože cestování doslova milujeme, připravili jsme zbrusu nový koncept cest za těmi nejlepšími kuchyněmi a vinnými sklepy v Evropě.
Vychutnávat můžete na některé z našich novinek, které patří mezi cesty za vínem a gastronomií. V roce 2019 zamíříme do Itálie, Francie a Španělska.

Lyžařské speciality 2019

Lyžařské speciality

Skupinou zájezdů, která se každý rok rozrůstá, jsou zájezdy na lyže. Pestrá paleta lyžařských akcí nabízí vždy jako bonus společenský rozměr. Na zájezdech se tak potkáte s některými z našich kmenových zaměstnanců a tradičně se můžete těšit na večerní promítání a vyprávění z cest. Na sjezdovkách rozšiřujeme okruh zájezdů o italskou Brentu a do Itálie míří i naše skialpová novinka v NP Stelvio. Pro nadšence na běžkách pak nabízíme nový okruh švédským Laponskem.

Perly naší exotické nabídky

Exotické perly

Naší chloubou a doslova rodinným zlatem jsou pak cesty za opravdovou exotikou. Zcela novou destinací v naší nabídce se stává Francouzská Guayana, kterou kombinujeme s karibskými ostrovy Martinik a Guadeloup. Doslova symbolem exotiky jsou pak překrásné Seychely. K silvestrovskému programu a plavbě na katamaránu přidáváme nově rodinný program Seychely – turistika a koupání v ráji. Pokud cestujete nejraději na kole, tak naším příspěvkem k vašim cestovatelským snům se může stát i náš zcela nový zájezd do Brazílie a její královskou cestou.