ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dovolená s Adventurou: cyklistické novinky 2019

Dovolená s Adventurou: cyklistické novinky 2019

Dovolená s Adventurou: cyklistické novinky 2019

Adventura

Zažít život

Dovolená s Adventurou: turistické novinky 2019

Vážení přátelé, cyklisté!

Nabídka cyklistické dovolené na rok 2019 je již na webu, tedy je správný čas se vám opět připomenout.
Letošní sezona nás potěšila vaším mimořádným zájmem o adventurní cyklozájezdy. Je to pro nás velkou motivací a zároveň inspirací pro naši další práci. Kromě tradičních cyklopobytů u moře byl hitem sezony Balkán a také Skandinávie. V exotice se nám dařilo zejména v jihovýchodní Asii a v postsovětských regionech.
Dnes jsme pro vás připravili výběr toho, co považujeme za nejzajímavější na sezonu 2019. Celkovou nabídku naleznete na webové stránce www.adventura.cz/dovolena-na-kole.

S pozdravem
za celý kolektiv CK Adventura
Jarda Lhota
vedoucí cyklistického oddělení

Etapová putování

Etapová putování

V oblíbené sérii etapových putování po jižní Evropě se nově budete moci podívat do Slovinska a Baskicka. Novinkou v organizaci všech našich cykloputování letním středomořím je doprovodný autobus, kterého lze využít k případnému zkracování tras. Mobilní kuchyňské zázemí samozřejmě zůstává.

S kolem do světa

S kolem do světa

Novinka pro rok 2019 – Brazílie – je již beznadějně vyprodaná, ale pokud chcete zažít opravdovou exotiku, najdete ji i v naší unikátní výpravě do Bhútánu. Objevem letošní sezony byl i nově připravený zájezd do Ladákhu. Na příští rok už je první termín téměř vyprodaný, proto jsme pro vás právě otevřeli další.

Balkán a východní Evropa

Balkán a východní Evropa

Po delší pauze jsme se loni vrátili na Zakarpatskou Ukrajinu a po letošní vzdouvající se vlně zájmu o Balkán přidáváme další novinku do Rumunska – Banát na kole. K Albánii, Černé Hoře, Bosně a Hercegovině tak přibyly další zajímavé trasy, kam můžete vyrazit na horském kole.

Oblíbené cyklopobyty

Cyklopobyty

Cyklistické pobyty (nejen) u moře si každoročně získávají více a více příznivců a to nás velice těší. Pohodáři i rodiny s dětmi budou moci příští rok vybírat z mnohem většího počtu termínů. Zejména Provence levandulováToskánsko na kole v pohodě budou jistě patřit mezi hity roku 2019.

Skupiny a skupinky

Skupiny

Věděli jste, že když se přihlásíte jako skupinka, dostanete od nás slevu? A pokud zaplníte celý zájezd, můžete navíc částečně ovlivnit termín, program, průvodce a další podmínky zájezdu. Využijte této možnosti a neodkládejte přihlášení: Postupně se snižuje nejen sleva za včasnost, ale i naše možnosti a kapacity.

Lyžařské víkendy

Lyže

Na našich tradičních lyžařských víkendech v Alpách se s vámi i tuto zimu rádi potkáme. Těšíme se, že si popovídáme o zážitcích z cest, promítneme pár obrázků nebo vám pomůžeme s naplánováním vaší cyklodovolené. Letos můžete vybírat mezi oblíbeným rakouským Amadé a víkendem v italských Dolomitech.

| Přijďte na cestovatelské večery s promítáním | Staňte se naším fanouškem na Facebooku |Registrujte si newsletter Na cestách |