ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Objevte s námi Dolpo - nedotčenou oblast Nepálu

Objevte s námi Dolpo - nedotčenou oblast Nepálu

Objevte s námi Dolpo - nedotčenou oblast Nepálu

Adventura

Zažít život

Nepal Dolpo - sezona 2018

Milí přátelé,
dovolujeme si oslovit vás všechny, kteří jste našimi věrnými klienty a v posledních letech jste se zúčastnili některého zájezdu pod vedením Davida Skrbka nebo jste byli na promítání o našich trecích v Nepálu. David je naším stálým průvodcem, profesionálním záchranářem a horským instruktorem.

Jeho jménem bychom vás rádi pozvali na náš nový zájezd, který bude průvodcovat, do krásné a turisty doposud neobjevené oblasti Dolpo: NEPÁL - TREKING NEDOTČENOU OBLASTÍ DOLPOv termínu 2.– 21. 9. 2018.

Region Dolpo je turisty opomíjená část Nepálu, kde jsou nádherné treky a rozmanitá příroda. Obyvatelé žijí tradičním způsobem života, jsou velmi otevření a přátelští. Trasa zájezdu vede přes národní park Shey Phoksundo, menší vesničky a dovede nás až k břehům nejhlubšího jezera Phoksundo. Tento 13denní trek je jedním z našich nejnáročnějších, vzhledem k dennímu převýšení a neúplné turistické infrastruktuře. Všechna vynaložená námaha však stojí za to! Součástí programu je samozřejmě i návštěva královských měst Káthmándú a Pátan.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

Těšíme se na vás
Ing. Monika Klaudyová
CK Adventura
garantka zájezdů
mobil: +420 739 457 413
tel.: +420 271 741 734-6
monika.klaudyova@adventura.cz