ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cykloturistika s Adventurou - novinky 2018

Cykloturistika s Adventurou - novinky 2018

Do Francie s oblíbenými průvodci a kuchaři

Adventura

Zažít život

Cykloturistika - sezona 2018

Milí přátelé,
oslovujeme vás, jakožto věrné klienty našich cyklistických etapových zájezdů do Francie a dalších zemí Středomoří, a rádi bychom vás seznámili s naší aktualizovanou nabídkou.
Na webu jsme právě zveřejnili několik nových termínů a také informace o tom, kdo s vámi pojede jako průvodce nebo kuchař.

Pro nečekaný zájem otevíráme další termín naší novinky Pláně a kaňony jihozápadní Francie15.–28. 7. (průvodcuje Jirka Nesiba, vaří kuchař Zděnda). Letos poprvé vám uvaří kuchař Zděnda i na zájezdu Korsika křížem krážem v termínu 19. 8.–3. 9. (průvodcují Katka a Jarda Lhotovi) - zde máme posledních 10 volných míst!

Volná místa jsou i na zájezdu Gaskoňsko a Périgord s novým termínem 25. 7.–7. 8. (průvodcuje Veronika Podzimková, vaří Daniela Gabrielová). Na začátku léta se můžete přihlásit na zájezd Z Horní Provence na Azurové pobřeží v termínu 27. 6.–8. 7. (průvodcuje Jirka Nesiba, vaří Táňa Černá, řídí Martin Kleinwächter) nebo Francouzským středohořím do Provence4.–17. 8. (průvodcuje Štěpán Popel, vaří kuchař Zděnda).

Nabízíme již tradičně vysoce komfortní zázemí, doprovodné auto s kuchyní, zajištění snídaní, večeří a chlazených nápojů naším kuchařem. Průvodci patří k těm nejlepším z našeho francouzského týmu! Přehled všech našich etapových zájezdů najdete ZDE.

Věříme, že si z letošní nabídky opět vyberete!
Za tým cyklistického oddělení
Andrea Sedláčková a Jarda Lhota