ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na skialpy s Adventurou

Na skialpy s Adventurou

Na skialpy s Adventurou
 
NA SKIALPY S ADVENTUROU
Vážení přátelé, lyžaři, kamarádi,

letošní zima jak se zdá, začíná jen velmi zvolna, ale my skialpinisté si můžeme v klidu počkat, protože to nejlepší období pro lyžařské túry začíná až na přelomu února a března. Dostatečně dlouho na to, abychom se v klidu rozlyžovali a poladili fyzičku. Stejně intenzivně se na sezonu připravujeme i v Adventuře, přečtěte si, co jsme pro vás připravili nového.Na skialpovovou sezonu 2020 se s vámi těší
Petr Novotný a tým horských vůdců UIAGM
Petr Giacintov, Vít Novák a Vojta Dvořák

 
 
Lavinové sety Pieps
Do ceny skialpových kurzů pro začátečníky jsme letos zahrnuli i zapůjčení lavinových setů Pieps, skládajících se z teleskopické lopaty, sondy a vyhledávače Powder BT. Naučíte se tedy používat tu nejmodernější techniku. Na všech ostatních zájezdech vám jej rádi zapůjčíme za příplatek 590,-.
 
 
Nové lehké skialpinistické mačky
Vyslyšeli jsme vaše přání a mezi vybavení na ledovec, které vám na ledovcových výpravách zapůjčujeme zdarma, jsme zařadili nově super lehké hliníkové mačky Camp. Váží pouhých 585g, takže o nich v batohu ani na nohách nebudete ani vědět.
 
 
Kurzy pro začátečníky
V letošní nabídce naleznete dva kurzy v Alpách určené úplným začátečníkům. Kratší z nich směřuje do nedalekého pohoří Totes Gebirge, delší pak do Vysokých Taur. Vyzkoušejte s námi svoje první skialpové krůčky v nádherném prostředí rakouských Alp a pod vedením zkušeného horského vůdce propadněte tomuto překrásnému způsobu lyžování. Vychutnejte si, jak krásné může být lyžování modřínovým lesem nebo dotek prvního třítisícového vrcholu na vlastní kůži.
 
 
Akce pro pokročilé
Potěšil nás veliký zájem o hvězdicovité skialpové túry v oblasti Cevedale i o novinku v Dolomitech. Pokud byste se chtěli pokusit zdolat během prodlouženého víkendu legendární Pitz Buin (3312m), vyrazte s námi do překrásného prostředí pohoří Silvretty. Oblast rakouského Ötztalu nabízí naopak fantastický skialpový přechod. Některé termíny jsou již zcela vyprodané, ale v dubnu máme ještě několik volných míst.
 
 
Skialpinismus v Laponsku
Skutečnou perlou naší nabídky je skialpinistická výprava do švédského Laponska. Týden v liduprázdných horách, noclehy na romantických horských chatách STF a překrásné sjezdy v jiskřivém prašanu na dohled nejvyšší hory Švédska Kebnekaise (2117m). Podívejte se na fotografie z předchozích akcí.Jsme přesvědčeni, že vás tato překrásná oblast okouzlí stejně jako nás.
 
 
Na skialpech okolo celého světa
Přijďte se 23. ledna podívat na poutavé promítání o skialpinismu, které vás zavede do tradičních i méně známých skialpových destinací celého světa. Během promítání vám rádi blíže přiblížíme naši nabídku skialpových zájezdů a zbyde čas i na představení skialpinistické výbavy pro úplné začátečníky i zajímavých novinek či osvědčených tipů pro pokročilé.
 
Novinky na sezonu 2021
Možná se vám to bude zdát předčasné, ale již nyní pracujeme na novinkách, které bychom vám rádi představili pro sezonu 2021. Určitě se s námi budete moci podívat do oblíbeného národní parku Gessause, horské přechody rozšíříme o legendární Hoch Tirol či Swiss glacier. Ke klasickým skialpovým výstupům plánujeme zařadit vrcholky Stubaiských Alp či samotný Elbrus na Kavkaze. Exotické destinace doplníme o novinku na Islandu, kterou si již můžete dokonce prohlédnout nyní. A jako překvapení na závěr si dovolím prozradit, že na začátek prosince připravujeme symbolické otevření skialpové sezony na Stubai. Pokud byste měli vlastní náměty či přání, napište nám na e-mail skialp@adventura.cz a ty nejzajímavější tipy se pokusíme zapracovat do nabídky také.
 
 
 
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
 
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.
 
 
 

Nepřejete-li si dostávat tyto e-mailové zprávy z ADVENTURY, odešlete e-mail s předmětem "NEZASÍLAT" na adresu travel@adventura.cz. S Vašimi kontaktními údaji (e-mailovou adresou) pracujeme v souladu s nařízením GDPR na základě oprávněného zájmu. Vaše kontaktní údaje využíváme pouze pro naši komunikaci s Vámi. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.