ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Volná vstupenka pro naše věrné klienty na festival JEDEN SVĚT

Volná vstupenka pro naše věrné klienty na festival JEDEN SVĚT

Pozvánka pro naše věrné klienty a volná vstupenka na jednu libovolnou projekci v Praze

Adventura

Zažít život

the-last-animal

Vážení přátelé, cestovatelé,

máme radost, že jsme se opět stali jedním z partnerů festivalu JEDEN SVĚT, který každý rok v březnu promítá víc než stovku kvalitních dokumentárních filmů o lidských právech z celého světa. Letošní již 20. ročník proběhne v termínu 5.–14. března 2018.

Tento rok jsme se stali partnerem dokumentárního filmu POSLEDNÍ SVÉHO DRUHU (The Last Animals), režisérky Kate Brooks, který sleduje ochránce přírody, vědce a aktivisty bojující proti pytlákům a nadnárodním syndikátům obchodování s cílem chránit slony a nosorožce před zánikem.

Rádi bychom pozvali na festival JEDEN SVĚT i vás, naše věrné klienty. V rámci naší spolupráce s festivalem jsme pro vás zajistili volnou akreditaci s označením Adventura, na kterou bude možné vyzvednout jednu vstupenku na libovolnou projekci dle vašeho výběru. Tato akreditace bude k vyzvednutí v Diváckém centru festivalu (adresa: Školská 28, Praha 1, 11000), kde bude seznam našich klientů, kteří si akreditaci na festival zarezervovali.

Rezervaci akreditace na festival můžete provést stejným způsobem jako rezervaci na naše promítání, tzn. že na našem webu si rezervujete jedno místo na akci FESTIVAL JEDEN SVĚT. My vám místo potvrdíme a seznam potvrzených rezervací předáme do diváckého centra, kde si pak vyzvednete akreditaci, kterou využijete na dokument dle vlastního výběru. Tyto akreditace je možné použít pouze v Praze, v dalších městech to bohužel není technicky možné.

Věříme, že vás tato nabídka potěší a využijete ji. Počet akreditací je omezený, takže v případě vašeho zájmu doporučujeme udělat rezervaci co nejdříve.

Přejeme vám příjemné prožití zimního období a užijte si festival spolu s námi.

Za celý kolektiv CK Adventura

Petr Novotný
ředitel

| Přijďte na cestovatelské večery s promítáním | Staňte se naším fanouškem na Facebooku | Registrujte si newsletter Na.cestách |