ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dovolená s Adventurou: turistické novinky 2018

Dovolená s Adventurou: turistické novinky 2018

Adventura

Zažít život

Sezona 2018

Vážení přátelé!
Oslovuji vás všechny, kteří jste s námi v předchozích letech cestovali za turistikou. Přeji vám i v následujícím roce krásné a inspirující cesty do celého světa a šťastný výběr, pokud vás některý z našich zájezdů opět zaujme.
Celkový přehled naší turistické nabídky naleznete na webové stránce www.adventura.cz/turisticke-zajezdy, kde jsou zájezdy rozčleněné do tématických skupin. Vyhledávat zájezdy je ale možné i podle celé řady dalších kritérií – dle zemí, aktivit, standardu služeb, fyzické náročnosti, termínu aj.
Níže mi dovolte mi, abych upozornil zejména na novinky, kterými osvěžujeme nabídku následujícího roku.
S pozdravem
Tomáš Hyka
šéfredaktor webového katalogu
CK Adventura

Ostrovy věčného jara

V Adventurním tričku poznáváme svět

Trávíte rádi svoji dovolenou na ostrově? Všechny barvy můžete letos objevovat kromě Sardinie i na Korsice. Programy na Madeiře jsme rozšířili o variantu se severem Portugalska na zájezdu Madeira a Porto. A právě připravujeme i turistické Kapverdy, které během jara najdete na webu.

Ostrovy dalekého severu

V Adventurním tričku poznáváme svět

Osvědčené turisticko-poznávací zájezdy na Island a Špicberky pojedou beze změn. Pokud o některém z nich uvažujete, neváhejte, protože zahájení prodeje má raketový start. Náročnější turisté a milovníci nedotčené severské přírody si jistě nenechají ujít Island – treking divočinou NP Hornstadir :-)

Sibiř a Střední Asie

V Adventurním tričku poznáváme svět

Tuto oblast tradičně mapujeme velmi podrobně. Letos doplňujeme cestovatelskou výpravu Napříč Pamírem z Tádžikistánu do Kyrgyzstánu a věříme, že úspěšně odstartujeme turisticko-poznávací zájezd To nejlepší z Kamčatky, který nám loni zhatily extrémně drahé letenky.

Austrálie a Oceánie

V Adventurním tričku poznáváme svět

U protinožců jsme pro vás připravili mimořádně originální průkopnickou výpravu Treking v Jižním Pacifiku – Fidži a Vanutu.
Do podobného soudku, ovšem v Indickém oceánu, patří Treking na Madagaskaru, který zanedlouho zveřejníme na webu.

Himálaj – putování pod střechou světa

V Adventurním tričku poznáváme svět

Doufáme, že v široké nabídce našich himálajských treků oceníte novinku Treking nedotčenou oblastí Dolpo.
V čínském předhůří Himálaje se nově pohybuje také velmi originální turisticko-poznávací zájezd Soutěskou Tygřích skoků do bájné Šangrilá.

Vzhůru k těm nejkrásnějším vrcholům!

V Adventurním tričku poznáváme svět

Milovníkům horských výstupů nabízíme po mnoha letech opět Mexické pětitisícovky. Novinky naleznete také v rámci ledovcové vysokohorské turistiky v Alpách nebo v stále se rozšiřující nabídce skialpinistických zájezdů a běžkařských výprav do Laponska.

| Novinky v cyklistických zájezdech 2018 | Přijďte na cestovatelské večery s promítáním |
| Staňte se naším fanouškem na Facebooku | Registrujte si newsletter Na.cestách |