Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Španělsko – Andalusie na kole

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
13. 9. – 29. 9. 201917 dní-4%21 110 Kč21 990 Kč20 150 Kč11170911

autobusem

Základní cena -4%21 110 Kč21 990 KčFirst-minute sleva do 13. 3. 2019.
Dětská cena do 15 let-4%20 150 Kč20 990 KčFirst-minute sleva do 13. 3. 2019.
Služby za příplatek
12x večeře (v kempu, zajištěna kuchařem CK Adventura)1 800 Kč
15. 9. – 28. 9. 201914 dní-4%29 270 Kč30 490 Kč28 310 Kč11170912

letecky

Popis

Pojeďte s námi na jih Španělska, odvěké křižovatky fénické, římské, vizigótské, arabské, židovské i křesťanské kultury. Ochutnáme sherry i víno z Malagy, tapas, šunku, sýry i plody moře. Projedeme háje olivovníků, borové lesy, ospalé bílé vesničky v sousedství horských velikánů, pulzující historická města, pohádková sídla maurských vládců. Z Gibraltaru možná dohlédneme do Afriky…Naše cyklistické putování zakončíme na prosluněných plážích Středozemního moře. Okusíme poklidné tempo Andalusanů a jejich umění radovat se ze života. Andalusie uzavírá naši evropskou cyklistickou sezonu – prodlužte si s námi léto!

Na co se můžete těšit?

 • Busem nebo letecky a na místě s podporou autobusu
 • Ubytování v kempech se snídaní (polopenzí)
 • Země slunce, koridy a andaluských koní
 • Křižovatka arabské, židovské a křesťanské kultury

Program

 • 1.–2. den

  Po poledni odjezd z Prahy do jižní Francie; podle aktuálního počasí cyklo nebo poznávací program a další noc přejezd do Španělska.

 • 3.–4. den

  Leteckou skupinu vyzvedneme v Madridu, přejezd do kempu u města Úbeda, ubytování; další den okruh olivovými háji přes renesanční skvosty Úbeda  a Baeza  (45–65 km).

 • 5. den

  Cyklovýlet horskými scenériemi provincie Jaén přes přírodní park Sierra Magina (50–80 km).

 • 6. den

  Cyklistika v severním podhůří Sierra Nevady, pro nadšence s možností výšlapu po nejvyšší silnici Evropy až do výšky 3398 m na Pico Veleta (60 - 80 km).

 • 7. den

  Den bez kol, ale s úžasným poznávacím programem: starobylá Granada, městská čtvrť Albaicín, fakultativně jedinečný arabský sídelní palác Alhambra .

 • 8. den

  Okruh oblastí Las Alpujarras, bílé vesničky jižní části Sierra Nevada v podhůří nejvyšší pevninské hory Španělska Mulhacén s fakultativní možností výjezdu až pod vrchol (60-80 km).

 • 9. den

  Přejezd do Rondy, odpoledne prohlídka elegantní, historické Rondy, bílého města rozděleného hlubokou propastí řeky Tajo (den bez kol).

 • 10. den

  Na kole přes Olveru a kuriózní Setenil, skrz tunely a přes mosty, horskou scenérií na trase bývalé železniční trati po Vía Verde de la Sierra (60-80 km).

 • 11. den

  Těžké rozhodování mezi dvěma rozdílnými programy: prohlídka Gibraltaru nebo cyklistika v okolí Rondy - Sierra de Grazalema (50–80 km).

 • 12. den

  Cyklopřejezd přes sedlo Puerto del Viente (1062 m) v pohoří Serrania de Ronda (75 km) do Ardales.

 • 13 den

  Na kole soutěskou Garganta del Chorro s královskými chodníčky do přírodního parku Torcal de Antequera (asi 55 km).

 • 14. den

  Z přírodního parku El Torcal, plného bizarních skalních útvarů, do přímořského letoviska Málaga (asi 65 km).

 • 15. den

  Přejezdový a odpočinkový den: Málaga - prohlídka historického centra, případně koupání v moři; večer odlet letecké varianty a následně noční přejezd do Francie.

 • 16.–17. den

  Den v jižní Francii: dle počasí cyklovýlet nebo poznávací program; noční přejezd do Prahy, příjezd odpoledne.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka (pouze s příručním zavazadlem) vč. poplatků Praha–Madrid/Málaga–Praha ve výši 8500 Kč, doprava autobusem s cyklovlekem, 13x (resp. 12x letecká varianta) kemp (ve vlastních stanech) se snídaní, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Noclehy a stravování:

Tento zájezd patří mezi několik posledních evropských zájezdů s ubytováním v kempech ve vlastních stanech. Je to dáno jeho charakterem - jedná se o etapové putování, což znamená, že se téměř každý den přesouváme. Bonusem těchto zájezdů je doprovodný tým, který zajišťuje snídaně (za příplatek večeře). Samozřejmostí je také minibar v podobě teplých i chlazených nápojů.

Kromě snídaní zahrnutých v ceně zájezdu si lze přiobjednat i večeře (viz služba za příplatek) připravované naším kuchařem. Jedná se vždy o čerstvé, na místě zakoupené potraviny – např. kuřecí, vepřové maso, ryba, krevety, zapékané brambory, ratatouille, španělská specialita paella,... vše doplněno o čerstvou zeleninu (ovoce) nebo dezert. Pokud této nabídky nevyužijete, můžete si od nás zapůjčit vařič.

Zároveň budou každý den k dispozici v dostatečném množství nábytkové sady (lavice + stoly) pro zvýšení kultury stolování a především vašeho pohodlí.

V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie soupravy doprovodného týmu, vleku a stravování.

Povrch a profil:
asfalt a šotolina cyklostezek, zvlněný až kopcovitý profil.
Minimální počet účastníků:

25

Poznámka:

Letecká varianta nabízí absolvování programu bez autobusového přejezdu z/do ČR. Jde o individuální cesty bez průvodce CK. Přeprava kol i dalších zavazadel je autobusem se zájezdem, takže vyžaduje jejich dopravení k odjezdu autobusu (dva dny předem) a vyzvednutí při jeho příjezdu.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň Madrid
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2019.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.