Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Za romantikou alpských salaší

Taury a Tennengebirge
poznávací zájezdyturistické zájezdy★★ jsem ochoten cestovat skromněji1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
4. 9. – 8. 9. 20215 dní49402120

AKTUÁLNĚ PLNO!

Základní cena

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové pěší výlety s podporou autobusu
  • Ubytování v penzionu s polopenzí
  • Vybrané trasy s výhledy
  • K horským chatám za občerstvením

Popis

Krásné vyhlídkové trasy vedou čarokrásnou přírodou přes alpské planiny se starými rázovitými horskými salašemi zvoucími k občerstvení i alpským terénem na vyhlídkové vrcholy. Stoupání vám usnadní autobus i lanovka.

Program

1. den

Ranní přesun busem (z Prahy cca 6.00) do Rakouska. Od chaty Rathlucken Hütte skalním tunelem vápencové stěny Ewige Wand, výstup po hřebenu s vyhlídkami na Dachstein a možností výstupu k vrcholovému kříži Predigstuhl (1278 m, 7 km/ 4 h).

2. den

Busem mýtní silnicí Postalmstrasse na náhorní planinu Postalm. Panoramatický 10kilometrový okruh po horských salaších. Salcburská Postalm je největší souvislou horskou pastvinou Rakouska a druhou největší v Evropě (4-6 h).

3. den

Výjezd lanovkou Preunegg-Jet na Reiteralm, vyhlídková túra kolem jezera Spiegelsee na hřeben Gasselhöhe (2001 m) zpět k lanovce (6 km/ ↑ 550 m/ 4-5 h).

4. den

Z horského střediska Werfenweng (902 m) lanovkou na vyhlídkový vrchol Bischlinghöhe (1834 m), vyhlídkovou cestou jižním úbočím Tennengebirge k horské chatě Dr. Heinrich-Hackel-Hütte a přes Wengerau do Werfenwengu (11 km/ 4-5 h).

5. den

Ze St. Martina přes horskou chatu Buttermilchalm k salaši Karalm s výhledy na Tennengebirge a Bischofsmütze, občerstvení (8 km/ ↑ 550 m/ 3 h).  Návrat do ČR, příjezd do Prahy před půlnocí.

Podmínky