Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Štýrské stezky, vinohrady a termály

Tajný tip pro skutečné milovníky kola a vína
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročný

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
16. 6. – 20. 6. 20215 dní49245110
Základní cena

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Hotel**** s polopenzí
  • Neomezené využití termálního areálu
  • Silničky po hřebenech vinohradů
  • Rovinatá Murská cyklostezka

Popis

Na samém jihu Rakouska, na pomezí se Slovinskem, se ocitneme uprostřed překrásných vinohradů, jejichž typické kontury dávají smyslný ráz horizontům, vynořujícím se z melancholických luhů v údolí říček. Pojedeme po hřebenech vinohradů s množstvím sklípků a typických lokálů a s uklidňujícími výhledy do dáli. Ačkoliv silničky mezi kopcovitými vinohrady chvílemi podráždí naši kondici, získá si zdejší poetická krajina naše srdce. Ptáte se, jak je možné, že jste tento kraj dosud neznali? Inu, tak to u tajných tipů bývá…

Program

1. den

Ranní odjezd z Prahy (6:00) a cesta busem přes Rakousko do slovinských termálních lázní Radenci, ubytování, volný čas pro relaxaci v termálním areálu.

2. den

Autobusem s naloženými koly do Spielfeldu a po rovinaté Murské cyklostezce přes Mureck, Bad Radkersburg do našeho hotelu v Radenci (46 km).

3. den

Vyhlídkový okruh z hotelu vinařskými vesnicemi Radgonsko-kapelské vrchoviny přes Kapelsky Vrh, Police, Gornja Radgona zpět do hotelu (44 km).

4. den

Naším autobusem do Spielfeldu, odsud okruh po členitých hřebenových silničkách uprostřed půvabných vinohradů jihoštýrské vinné cesty se svůdnými sklípky a rovinatým podhůřím kolem zámků v Gamlitzu a Ehrenhausenu zpět k autobusu po Murské cyklostezce (32 km). Kopečkovitý přídavek po pohádkově krásné panoramatické cyklotrase Südsteierischer Panoramaradweg přes Langegg (+12 km).

5. den

Od hotelu vyhlídkovou trasou Panoramatour slovinskými příhraničními vinařskými vesnicemi a po rakouské cyklotrase Thermenweg, výjezd do kultovní vinařské vesnice St. Anna am Aigen s velkolepým výhledem z prosklené vyhlídky na závěr našeho vinařsko-relaxačního cykloputování (31 km). Odjezd do ČR, návrat do Prahy okolo půlnoci.

Podmínky