ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Advent s adventurou 2013

Advent s adventurou 2013

Vážení přátelé cestovatelé! Nové katalogy byste již měli mít ve svých schránkách a my doufáme, že vás naše pestrá nabídka zájezdů do celého světa osloví a setkáme se v roce 2014 na některém z nich.

Neváhejte a spěchejte pro svůj 10% Last Minute včas

Výjimečná sleva Last Minute včas – až 10%!

Sleva 10 % je připravena pro prvních 400 zákazníků, kteří se přihlásí nejpozději do 20. 12. 2013 a zaplatí zálohu minimálně 50 % z ceny zájezdu.

Neváhejte. Později můžete slevy kumulovat maximálně do 7 % z ceny. A Last Minute slevy před odjezdem nedáváme.

Pravidla: Můžete získat slevu ve výši 10 %, maximálně ale 4000 Kč. Tato sleva platí jak na evropské, tak i exotické zájezdy a je určena pro prvních 400 klientů, kteří se přihlásí nejpozději do 20. 12. 2013 na zájezd s odjezdem po 1. 4. 2014 a zaplatí zálohu (jednou platbou) minimálně 50% z ceny zájezdu. Tuto slevu nelze dále kumulovat, nelze ji uplatnit zpětně a platí pouze na zájezdy pořádané CK Adventura.


Advent s Adventurou: Opět až 500 dárků pro vás!

Přijďte si vylosovat  dárek již od 22. 11. 2013

Pokud si v termínu od 22. 11. do 20. 12. 2013 koupíte zájezd přímo v naší prodejní kanceláři, tak si můžete vylosovat jednu z krásných cen, které pro vás máme připravené. Dárky si budete losovat pro každou přihlášenou osobu. A navíc budete zařazeni do velkého slosování, kde je hlavní výhrou váš zájezd zdarma!


I v letošním roce jsme pro vás připravili hromadu dárků pod naší vánoční palmou.
Pro všechny, kteří si zájezd zakoupí osobně u nás v prodejní kanceláři ve Voroněžské 20, Praha 10, máme připraveno 500 různých vánočních dárků. Za každou přihlášenou osobu jeden vánoční dárek.

Velké slosování o hlavní ceny, do kterého se dostává každý, kdo se přihlásí na zájezd, proběhne 6. ledna 2014. Podmínky pro účast ve velkém slosování naleznete posledním odstavci. Můžete vyhrát:

  • zaplacenou částku za 1 místo na zájezdu (záloha nebo případně celá cena za zájezd, záleží na rozhodnutí každého),
  • outdoorový fotoaparát,
  • vybavení na cesty a na kolo.

Tato akce probíhá v termínu 22. 11.-20. 12. 2013. A dárky které si můžete zpod palmy osobně vylosovat? Jsou to například outdoorový fotoaparát, dárky od Icebreakeru, cyklistické dárky od Authora, čelovky Black Diamond, vybavení od Sea to Summitu, stany, spací pytle a spoustu dalších cen… 

PS: a pro všechny máme připravené i poplatkové prázdniny: Po dobu trvání této akce je zrušen poplatek za platbu kartou v naší prodejní kanceláři.

Pravidla akce najdete v posledním odstavci.


Setkejte se s námi v roce 2014!

Setkejte se s námi v roce 2014!

Těšíme se na vás již nyní na přednáškách a promítání, a v roce 2014 na výstavách GO Brno, Holiday Word nebo Infotour a Cykloturistika v Hradci Králové.


DIASHOW – PŘEDNÁŠKY A PROMÍTÁNÍ ADVENTURY

Upozorňujeme, že již na začátku září byl zahájen nový cyklus cestovatelských promítání. Přijďte strávit příjemný večer a třeba Vás naše promítání inspiruje při výběru příští dovolené. Aktuální program naleznete na www.adventura.cz

VÝSTAVY A VELETRHY

I letos nás najdete na všech významných veletrzích cestovního ruchu – Brno (Go a Regiontour, 16.-19. 1. 2014), Praha (Holiday World, 20.-23. 2. 2014) a Hradec Králové (Infotour a cykloturistika, 14.-15. 3. 2014).

FACEBOOK

Sdílejte své zážitky a fotografie z cest prostřednictvím našich facebookových stránek. www.facebook.com/adventura.cz


INTERNETOVÝ ZPRAVODAJ NA CESTÁCH

Celoročně pro vás vydáváme internetový zpravodaj Na cestách. Najdete v něm nejen aktuální tipy na výhodný nákup zájezdů, ale i celou řadu soutěží, zajímavostí, pozvánek... Zaregistrujte se k odběru na našich webových stránkách.


Podmínky pro účast ve velkém slosování Adventu s Adventurou

1. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo zakoupí v období od 22. 11. 2013 do 20. 12. 2013 libovolný zájezd pořádaný CK Adventura z nabídky na rok 2014. Podmínkou je uzavření cestovní smlouvy a zaplacení zálohy dle všeobecných smluvních podmínek Adventury. Po dobu trvání akce je zrušen poplatek za platbu kartou v prodejní kanceláři CK Adventura, Voroněžská 20, Praha 10. 

2. Hlavní výhrou je částka za jednu osobu, kterou zákazník uhradí Adventuře při uzavření cestovní smlouvy. Např. zaplatíte-li za svou osobu celý zájezd, peníze vám (opět pouze za vaši osobu) vrátíme zpět a můžete na zájezd odjet ZDARMA. Uhradíte-li jen část zájezdu, vyhráváte pouze výši zaplacené zálohy za svou osobu. V případě stornování zájezdu vaše výhra propadá. Výhrou nemohou být hrazeny doplňkové služby na zájezdu, pojištění, víza, nadstandardní ubytování apod. 

3. Soutěž probíhá od 22. 11. 2013 do 20. 12. 2013. Losování hlavních cen proběhne v prodejní kanceláři Adventury 6. 1. 2014 ve 14 hodin a provede jej ředitel CK Adventura. Výsledky soutěže najdete nejpozději 13. 1. 2014 na stránkách www.adventura.cz. Výherce budeme za účelem převzetí cen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. 

4. Speciální vánoční dárek získá ten, kdo splní podmínky koupě zájezdu v prodejně CK Adventura, Voronežská 20, Praha 10 (tj. uzavře cestovní smlouvu a zaplatí zálohu dle všeobecných smluvních podmínek). Dárky jsou v počtu 500 kusů k dispozici do vyčerpání zásob a vylosujete si je přímo u nás v prodejní kanceláři.