ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Advent s Adventurou 2014 pro věrné zákazníky

Advent s Adventurou 2014 pro věrné zákazníky

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé cestovatelé,
mnozí otevíráte naše katalogy pravidelně již řadu let a tak vás jistě překvapí, že Turistika a Dovolená na kole letos dostanou novou tvář i koncept. Věříme, že jejich stručnější a přehlednější podoba vás osloví, naladí a správně nasměruje k naplnění vašich cestovatelských přání.
Náš třetí katalog Poznávací zájezdy vychází stejně jako loni v celotextové podobě. Tyto tři katalogy byste měli ve svých schránkách nalézt už koncem listopadu, kdy je budeme ještě „horké“ rozesílat.
Podrobnou nabídku jednotlivých zájezdů pak snadno naleznete na našich nových webových stránkách, které průběžně aktualizujeme a všechny nové zájezdy na nich najdete nejpozději s novým katalogem za 14 dní.

Těšíme se na setkání s vámi v další sezoně. Přejeme vám v ní spoustu dobrých cest a nezapomenutelných zážitků.

Petr Novotný
ředitel

Spěchejte si pro svůj 10 % Last Minute včas

Spěchejte si pro svůj 10 % Last Minute včas

Stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili tuto nejvyšší možnou slevu, kterou je možné získat.
Je připravena pro prvních 400 zákazníků, kteří se přihlásí nejpozději do 19. 12. 2014 a zaplatí zálohu.
Neváhejte! Později můžete slevy kumulovat maximálně do 7 % z ceny.

A pravidla? Tato sleva platí jak na evropské, tak i exotické zájezdy a je určena pro prvních 400 klientů, kteří se přihlásí nejpozději do 19. 12. 2014 na zájezd s odjezdem po 1. 5. 2015 a zaplatí zálohu dle podmínek pro přihlášení. Můžete získat slevu ve výši 10 %, maximálně ale 4000 Kč. Tuto slevu nelze dále kumulovat, nelze ji uplatnit zpětně a platí pouze na zájezdy pořádané CK Adventura.

Přijďte si již od 18. 11. vylosovat dárek – letos až 500 dárků

Přijďte si vylosovat dárek již 18. 11. – letos až 500 dárků

Pokud si v termínu od 18. 11. do 19. 12. 2014 koupíte zájezd přímo v naší prodejní kanceláři, můžete si vylosovat některou z krásných cen, které pro vás máme připravené.
Dárky si budete losovat za každou přihlášenou osobu. A navíc budete zařazeni do velkého slosování, kde je hlavní výhrou váš zájezd zdarma!

Pro všechny, kteří si zájezd zakoupí osobně u nás v prodejní kanceláři ve Voroněžské 20, Praha 10, máme připraveno 500 různých vánočních dárků. Za každou přihlášenou osobu jeden vánoční dárek. Velké slosování o hlavní ceny, do kterého se dostává každý, kdo se přihlásí na zájezd, proběhne 9. ledna 2015. Podmínky pro účast ve velkém slosování naleznete na konci této stránky.

Můžete vyhrát:

 • zaplacenou částku za zájezd (záloha nebo případně celá cena za zájezd, záleží na rozhodnutí každého),
 • fotoaparát,
 • vybavení na cesty a na kolo.

Tato akce probíhá v termínu 24. 11.-19. 12. 2014, ale pro vás, naše věrné klienty, je už od 18. 11. 2014. A dárky, které si můžete pod naším adventním stromečkem osobně vylosovat? Jsou to například fotoaparát, cyklistické dárky od Authora, čelovky značky Petzl (limitovaná edice Adventura), vybavení od Sea to Summitu, spací pytle a spoustu dalších cen…
PS: a pro všechny máme připravené i poplatkové prázdniny: Po dobu trvání této akce je zrušen poplatek za platbu kartou v naší prodejní kanceláři.

Věrnostní bonus končí a přichází ... VĚRNOSTNÍ SLEVA 3 %

Fotosoutěž 2014 již zná své vítěze

S vydáním nových katalogů máme pro vás připravenou i změnu ve slevovém systému, kdy věrnostní bonus nahrazujeme věrnostní slevou, která se vypočítává ze základní ceny zájezdu a činí 3 %.
Doufáme, že takto bude výše slevy přehlednější a snáze se vám bude počítat.

Pravidla slevy zůstávají stejná – mohou ji uplatnit klienti, kteří se za poslední dva roky zúčastnili alespoň jednoho zájezdu pořádaného CK Adventura nebo naší dceřinkou CK China Tours.
Věrnostní bonus ale v tuto chvíli nepropadá a do 31. 12. 2015 máte možnost se rozhodnout, zda budete na zájezd čerpat věrnostní slevu 3 % nebo si dočerpáte svůj bonus. Po tomto datu bonus propadá. Věrnostní sleva i bonus jsou nepřenosné.

Kde se s námi můžete setkat v roce 2015?

Kde se s námi můžete setkat v roce 2015?

Aktuální akce, kterých se během roku zúčastníme, můžete sledovat na našem novém webu nebo facebookovém profilu.
Pokud jste odběrateli našeho internetového zpravodaje Na cestách, před plánovanou akcí vám pošleme pozvánku. Těšíme se na setkání s vámi!

 • PROCESTUJTE S NÁMI CELÝ SVĚT ZA JEDEN VEČER
  Navštivte s našimi cestovateli a průvodci místa, která byste rádi poznali, a získejte tak široký přehled informací o dané zemi. Aktuální program promítání a cestovatelských přednášek najdete na www.adventura.cz/promitani
 • VÝSTAVY A VELETRHY
  I letos nás najdete na všech významných veletrzích cestovního ruchu – Brno (Go a Regiontour, 15.-18.1. 2015), Hradec Králové (Infotour a cykloturistika, 13.-14. 3. 2015), ZOO Dvůr Králové nad Labem (Velikonoční ZOO, 4.-5. 4. a Festival Doteky Afriky, 25.-26. 7. 2015), Author Marathon Tour (vybrané závody). Aktuální akce, kterých se během roku zúčastníme, můžete sledovat na našem webu nebo facebookovém profilu.
 • STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM
  Sdílejte své zážitky a fotografie z cest s námi prostřednictvím našeho facebookového profilu! Najdete zde především zajímavosti ze světa cestování, poutavá videa, soutěže, občas ale také upozornění na mimořádné nabídky našich zájezdů.
 • INTERNETOVÝ ZPRAVODAJ NA CESTÁCH
  Celoročně vydáváme internetový zpravodaj Na cestách. Najdete v něm nejen aktuální tipy na výhodný nákup zájezdů, ale i celou řadu soutěží, zajímavostí a pozvánek. Zaregistrujte se jednoduše k odběru Na cestách na našich nových webových stránkách.

Podmínky pro účast ve velkém slosování Adventu s Adventurou:

1. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo zakoupí v období od 24. 11. (pro vás od 18. 11.) do 19. 12. 2014 libovolný zájezd pořádaný CK Adventura z nabídky na rok 2015. Podmínkou je uzavření smlouvy o zájezdu a zaplacení zálohy dle všeobecných obchodních podmínek Adventury. Po dobu trvání akce je zrušen poplatek za platbu kartou v prodejní kanceláři CK Adventura, Voroněžská 20, Praha 10.

2. Hlavní výhrou je částka za jednu osobu, kterou zákazník uhradí Adventuře při uzavření smlouvy o zájezdu. Např. zaplatíte-li za svou osobu celý zájezd, peníze vám (opět pouze za vaši osobu) vrátíme zpět a můžete na zájezd odjet ZDARMA. Uhradíte-li jen část zájezdu, vyhráváte pouze výši zaplacené zálohy za svou osobu. V případě stornování zájezdu vaše výhra propadá. Výhrou nemohou být hrazeny doplňkové služby na zájezdu, pojištění, víza, nadstandardní ubytování apod.

3. Soutěž probíhá od 24. 11. (pro vás od 18. 11.) do 19. 12. 2014. Losování hlavních cen proběhne v prodejní kanceláři Adventury 9. 1. 2015 ve 14 hodin a provede jej ředitel CK Adventura. Výsledky soutěže najdete nejpozději 13. 1. 2015 na stránkách www.adventura.cz. Výherce budeme za účelem převzetí cen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

4. Speciální vánoční dárek získá ten, kdo splní podmínky koupě zájezdu v prodejně CK Adventura, Voronežská 20, Praha 10 (tj. uzavře smlouvu o zájezdu a zaplatí zálohu dle všeobecných obchodních podmínek). Dárky jsou v počtu 500 kusů k dispozici do vyčerpání zásob a vylosujete si je přímo u nás v prodejní kanceláři.