Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dovolená na kole s Adventurou: novinky 2018

Dovolená na kole s Adventurou: novinky 2018

Adventura

Zažít život

Sezona 2018

Vážení přátelé, cyklisté!
Oslovujeme vás všechny, kteří jste s námi v předchozích letech cestovali na cyklistickou dovolenou, ať už po Evropě či za exotikou.
Jak už víte, letos poprvé netiskneme papírový katalog „Dovolená na kole“.
K tomuto rozhodnutí jsme dospěli po zralém uvážení. Víme, že drtivá většina z vás využívá internet a náš web, proto jsme se rozhodli napřít naše síly při komunikaci s vámi tímto směrem.
Je to mnohem rychlejší a zároveň vás můžeme operativně informovat o nových zájezdech a termínech. Dnes jsme pro vás připravili výběr toho, co považujeme za nejzajímavější z novinek na sezonu 2018. Celkovou nabídku naleznete na webové stránce www.adventura.cz/dovolena-na-kole.
S pozdravem
Za celý kolektiv CK Adventura
Jarda Lhota
vedoucí cyklistického oddělení

Cyklopobyty u moře i jinde

V Adventurním tričku poznáváme svět

Nabídka cyklopobytů se každoročně rozrůstá a příští sezona nebude výjimkou. Novinkami jsou cyklopobyty na Lago di Garda a v Gaskoňsku, přesněji v krásném historickém Sarlatu. Přidali jsme i další termíny oblíbených pobytů u moře.

Severozápadní Evropa na kole

V Adventurním tričku poznáváme svět

Na naše tradiční zájezdy do Holandska, Dánska, Švédska a Irska již nemusíte vozit stany! Nově vás ubytujeme v mobilhomech, bungalovech nebo chatkách. Věříme, že zejména rodiny s dětmi toto zlepšení kvality ubytování ocení.

Městská cyklistika míří z Paříže do Londýna

V Adventurním tričku poznáváme svět

Dále rozvíjíme segment městské cyklistiky jako moderní trend dovolené na kole. Po úspěšných cyklovíkendech do Paříže a Barcelony přidáváme jako novinku Londýn. Během 6 dnů ochutnáte pestrý koktejl zajímavostí od pamětihodností až po zeleň parků.

Naše celoroční základna ve francouzském Palavas

V Adventurním tričku poznáváme svět

Od sezony 2017 máme úplně nové a lepší mobilhomy včetně dalšího zázemí. Váš zájem nás opravdu těší, a přestože prodej ještě ani pořádně nezačal, několik termínů naší stálice Provence v pohodě už je dopředu obsazených celými skupinami.

S kolem do Himálají

V Adventurním tričku poznáváme svět

Himálaje se dostávají na výsluní našich horských cyklistických výprav. Kromě oblíbeného Nepálu se nově můžete vydat do indického Ladákhu, do nabídky vracíme osvědčený Bhútán a rovněž kultovní přejezd Tibetu ze Lhasy do Káthmándú.

Vánoce a Silvestr na kole

V Adventurním tričku poznáváme svět

Stále přibývají zájezdy, které vypisujeme i v období Vánoc a Silvestra. Letošní termíny na Kubu, Filipíny i do Kambodži jsou beznadějně vyprodané, ale příští rok je zopakujeme. Letos se můžete o svátcích podívat na Italskou riviéru, kde zbývá několik posledních míst.

| Novinky v turistických zájezdech 2018 | Přijďte na cestovatelské večery s promítáním |
| Staňte se naším fanouškem na Facebooku | Registrujte si newsletter Na.cestách |

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.