ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dovolená na kole s Adventurou: novinky 2018

Dovolená na kole s Adventurou: novinky 2018

Adventura

Zažít život

Sezona 2018

Vážení přátelé, cyklisté!
Oslovujeme vás všechny, kteří jste s námi v předchozích letech cestovali na cyklistickou dovolenou, ať už po Evropě či za exotikou.
Jak už víte, letos poprvé netiskneme papírový katalog „Dovolená na kole“.
K tomuto rozhodnutí jsme dospěli po zralém uvážení. Víme, že drtivá většina z vás využívá internet a náš web, proto jsme se rozhodli napřít naše síly při komunikaci s vámi tímto směrem.
Je to mnohem rychlejší a zároveň vás můžeme operativně informovat o nových zájezdech a termínech. Dnes jsme pro vás připravili výběr toho, co považujeme za nejzajímavější z novinek na sezonu 2018. Celkovou nabídku naleznete na webové stránce www.adventura.cz/dovolena-na-kole.
S pozdravem
Za celý kolektiv CK Adventura
Jarda Lhota
vedoucí cyklistického oddělení

Cyklopobyty u moře i jinde

V Adventurním tričku poznáváme svět

Nabídka cyklopobytů se každoročně rozrůstá a příští sezona nebude výjimkou. Novinkami jsou cyklopobyty na Lago di Garda a v Gaskoňsku, přesněji v krásném historickém Sarlatu. Přidali jsme i další termíny oblíbených pobytů u moře.

Severozápadní Evropa na kole

V Adventurním tričku poznáváme svět

Na naše tradiční zájezdy do Holandska, Dánska, Švédska a Irska již nemusíte vozit stany! Nově vás ubytujeme v mobilhomech, bungalovech nebo chatkách. Věříme, že zejména rodiny s dětmi toto zlepšení kvality ubytování ocení.

Městská cyklistika míří z Paříže do Londýna

V Adventurním tričku poznáváme svět

Dále rozvíjíme segment městské cyklistiky jako moderní trend dovolené na kole. Po úspěšných cyklovíkendech do Paříže a Barcelony přidáváme jako novinku Londýn. Během 6 dnů ochutnáte pestrý koktejl zajímavostí od pamětihodností až po zeleň parků.

Naše celoroční základna ve francouzském Palavas

V Adventurním tričku poznáváme svět

Od sezony 2017 máme úplně nové a lepší mobilhomy včetně dalšího zázemí. Váš zájem nás opravdu těší, a přestože prodej ještě ani pořádně nezačal, několik termínů naší stálice Provence v pohodě už je dopředu obsazených celými skupinami.

S kolem do Himálají

V Adventurním tričku poznáváme svět

Himálaje se dostávají na výsluní našich horských cyklistických výprav. Kromě oblíbeného Nepálu se nově můžete vydat do indického Ladákhu, do nabídky vracíme osvědčený Bhútán a rovněž kultovní přejezd Tibetu ze Lhasy do Káthmándú.

Vánoce a Silvestr na kole

V Adventurním tričku poznáváme svět

Stále přibývají zájezdy, které vypisujeme i v období Vánoc a Silvestra. Letošní termíny na Kubu, Filipíny i do Kambodži jsou beznadějně vyprodané, ale příští rok je zopakujeme. Letos se můžete o svátcích podívat na Italskou riviéru, kde zbývá několik posledních míst.

| Novinky v turistických zájezdech 2018 | Přijďte na cestovatelské večery s promítáním |
| Staňte se naším fanouškem na Facebooku | Registrujte si newsletter Na.cestách |