ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Letní lákání do vzdálených míst 2018

Letní lákání do vzdálených míst 2018

Letní lákání do vzdálených míst 2018

Adventura

Zažít život

Zažít život

Vážení přátelé,

v dnešní moderní době jsme si zvykli mít potřebné informace včas. Lépe se nám pak plánuje, máme větší prostor pro inspiraci, můžeme si vše lépe zvážit. Ačkoliv se časově nacházíme na začátku léta 2017, naše myšlenky jsou u nás v Adventuře pracovně posunuty téměř o rok vpřed a již nyní se na našich stránkách objevila kompletní nabídka poznávacích exotických zájezdů pro nadcházející zimu a jaro. Je to především proto, abyste vy, naši dlouholetí zákazníci a přátelé, měli možnost své přání a cestovatelské plány rozmýšlet v poklidu a s dlouhodobým předstihem.

LatinskaDovolil bych si vás jenom stručně upozornit na naše oblíbené stálice i nejzajímavější novinky v naší nabídce. Vánoce, Silvestr a Nový rok s námi můžete oslavit aktuálně na 22 různých zájezdech 5 kontinentů, do nabídky jsme zařadili celkem šest novinek!!!

Pro milovníky sněhu a zimních dobrodružství již nyní nabízíme oblíbené lyžařské prodloužené víkendy v Alpách. Na všech těchto zájezdech potkáte někoho z nás a večery jsou zpestřeny promítáním a povídáním o společných zážitcích. Pro sportovnější lyžaře nabízíme ustálenou kolekci skialpinistických freeridových zájezdů včetně připravované novinky – skialpinistického výstupu na nejvyšší horu Kavkazu Elbrus. Romantikům jsou pak určeny bežecké zájezdy daleko za polárním kruhem nebo zimní radovánky v exotickém Laponsku.

Latinska Pokud dáváte přednost slunci a poznávání cizích krajin, věřte, že naše nabídka od ledna do června je naplněna doslova k prasknutí. Toto období je ideální pro cesty do Latinské Ameriky, která je naší srdeční záležitostí. Nově připravujeme zajímavé kombinace středoamerických destinací Kostariky a Nikaraguy či fakultativní týdenní zájezd směřující na karibské Portoriko.
V Africe sklidila ovace loňská novinka směřující do Ghany, Toga a Beninu a pro jistotu upozorňujeme, že zájezdy do Namibie, Jižní Afriky i na Mauricius a Réunion bývají obvykle velmi brzo vyprodány.
Na blízkém Východě se o pozornost hlásí i krásný Libanon, kam se s námi můžete vypravit již v květnu následujícího roku. Stálicemi i hitem posledních let jsou také Atlantické ostrovy a nás těší velký zájem o Azorské ostrovy, kam pořádáme zájezdy již dvakrát ročně a zájem neustále roste.

Přejeme vám nyní především krásné prožití letošního léta a my nadále věříme, že pro vás Adventura zůstane zdrojem inspirace i překrásných cestovatelských zájezdů i v nadcházející sezoně 2018.

Za celý kolektiv CK Adventura se s vámi na viděnou těší

Petr Novotný
ředitel

cestovní kancelář ADVENTURA, s. r. o.
mobil: +420 777 943 957
tel.: +420 234 704 766
www.adventura.cz