ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pojeďte se Zděndou do Gaskoňska

Pojeďte se Zděndou do Gaskoňska

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,

oslovujeme Vás všechny, kteří jste v posledních letech byli na některém z etapových cyklozájezdů se Zděnkem Machovcem.
Vyslyšeli jsme Vaše přání, abychom do "Zděndovy šňůry" přidali nějakou novinku. A je to tu - zařadili jsme do ní zájezd Gaskoňsko a Périgord na kole a to dokonce ve 2 srpnových termínech!

Tento zájezd máme v nabídce již 15 let, patří mezi velmi oblíbené - skalní hrady, zámky v povodí řek Dordogne a Vezére, jeskynní prehistorické malby, gastronomické lahůdky místních farem (foie gras, sušené švestky, armagnac, lanýžové speciality aj.), tradiční zakončení a relax u moře.

Můžete se spolehnout na stejný servis, který znáte již z našich předchozích etapovek se Zděndou: 2 kvalitní průvodci (1. termín povede Veronika Siňorová a Lucka Pejsarová, 2. termín Dana Hrazdírová a Viktor Fajta), stále dobře naladěný Zděnda a jeho doprovodné auto s vlekem (pro vaše zavazadla), v ceně parádní bohaté snídaně v přírodě, možnost večeří za drobný příplatek na místě (od 3€/večeři), chlazené nápoje na prodej po celou dobu zájezdu (pivo, limo)...

Více informací k zájezdu naleznete zde. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

Pro naše věrné klienty jsme letos navíc připravili i velikonoční lyžařskou akci do Rakouska - středisko Ski Amadé - více informací naleznete zde. Možná zde potkáte klienty z vašeho zájezdu? Večery Vám zpříjemníme promítáním některé naší nejnovější exotické cyklistiky.

Těšíme se na Vás.
Andrea Sedláčková
CK Adventura, garantka zájezdů do Francie
mobil: +420 733 507 237
tel.: +420 234 704 721
andrea.sedlackova@adventura.cz