ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Posíláme věrným klientům pozdrav plný dárků

Posíláme věrným klientům pozdrav plný dárků

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé, cestovatelé,
dovoluji si vás jménem cestovní kanceláře Adventura přivítat na prahu cestovatelské sezony 2016. Následující přehled informací je určen právě vám, našim věrným klientům, kteří jste s námi cestovali v letech minulých. Protože si vaší důvěry vážíme, dovolujeme si vás jako první informovat, že na našich webových stránkách už nyní naleznete naši kompletní nabídku pro celou sezonu 2016/17. Navíc pouze v nadcházejících dnech máte jedinečnou možnost přihlásit se na naše zájezdy za mimořádně příznivých podmínek.
Ve druhé polovině listopadu od nás ještě obdržíte i nový tištěný katalog POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ a spolu s ním dva přehledné katalogy TURISTIKA a DOVOLENÁ NA KOLE, které obsahují stručný přehled všech našich aktivních zájezdů.

Přeji vám příjemný závěr letošního roku, bude nám ctí se s vámi opět potkat na některém z našich zájezdů.
Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Vymysleli jsme pro vás 60 nových zájezdů

takových novinek.. i chameleon je překvapen

Nechte se inspirovat gejzírem novinek: Černá Hora, Pamír, Brazílie, alpské výstupy, Dodekanés, zimní Laponsko, Uganda po stopách Josefa Vágnera, Transsibiřská magistrála ...
V našich tištěných katalozích i na www.adventura.cz jsme všechny novinky pro vás pečlivě označili.

Dovolte mi alespoň letmo zmínit nové cyklopobytové zájezdy směřující na pobřeží italsko-francouzské riviéry či Černé Hory, dále cyklistické výpravy na Pamír nebo do exotické Brazílie.
Mezi turistickými programy přibyly zajímavé alpské výstupy, turisticko-poznávací programy na Sardinii nebo po řeckém Dodekanésu, ale i oblíbené putování na běžkách zimním Laponskem.
Do kapitoly poznávacích zájezdů jsme zařadili překrásnou cestu do Ugandy po stopách Josefa Vágnera, putování Transsibiřskou magistrálou i rozšířenou nabídku poznávacích programů po středomořských ostrovech.
Novinkou je i nabídka klasických lyžařských zájezdů do rakouských Alp koncipovaných jako příjemné setkání našich klientů napříč celou naší nabídkou.
Věříme, že si i tentokrát budete mít z čeho vybírat.

Sleva "Last Minute včas" právě začala

Last Minute včas

Rok utekl jako voda. A stejně jako v uplynulých letech nabízíme pro prvních 400 zákazníků, kteří se přihlásí nejpozději do 30. 11. 2015, možnost získat slevu "Last Minute včas" ve výši 10 % (maximálně však 4000 Kč). Pokud tedy máte dopředu o svém zájezdu s Adventurou v sezoně 2016 rozhodnuto, neváhejte!

A pravidla?
Tato sleva platí jak na evropské, tak i exotické zájezdy a je určena pro prvních 400 klientů, kteří se přihlásí nejpozději do 30. 11. 2015 na zájezd s odjezdem po 1. 5. 2016 a zaplatí zálohu dle podmínek pro přihlášení. Tuto slevu nelze dále kumulovat, nelze ji uplatnit zpětně a platí pouze na zájezdy pořádané CK Adventura. Více na www.adventura.cz/informace/slevy-a-bonusy/

Nové slevy jsou výhodnější pro naše věrné klienty

slevy pro věrné

Se spuštěním našich zájezdů pro rok 2016 a s vydáním nových katalogů 2016/17 pro vás máme připravenou i výraznější změnu v našem slevovém systému:
Každému zákazníkovi nabízíme možnost získat slevu za včasné přihlášení 1–4 %. Pokud jste navíc našim věrným zákazníkem, tak se vám tato sleva zdvojnásobí a můžete získat slevu až 8 % z ceny zájezdu!

Pravidla slevy zůstávají stejná – mohou ji uplatnit klienti, kteří se za poslední dva roky zúčastnili alespoň jednoho zájezdu pořádaného CK Adventura nebo naší dceřinkou CK China Tours. Věrnostní i sleva za včasné přihlášení se počítají ze základní ceny zájezdu.
Podrobný popis celého slevového systému najdete na www.adventura.cz/informace/slevy-a-bonusy/

Užívejte si s námi Advent o 14 dní dříve

dárky Adventu

Už nyní máme zabaleno více jak 500 dárků pro akci "Advent s Adventurou".
Pokud si od 9. 11. 2015 koupíte zájezd přímo v naší prodejní kanceláři, můžete si pro každou přihlášenou osobu některý z nich vylosovat .
Navíc budete zařazeni do velkého slosování o hlavní ceny, které proběhne 8. ledna 2016.

Hlavní ceny, které můžete vyhrát:
1. zaplacenou částku za zájezd (záloha nebo případně celá cena za zájezd, záleží na rozhodnutí každého)
2. batoh Easy Camp Matric 60+5
3. fotoaparát Nikon

Tato akce proběhne v termínu 23. 11.−23. 12. 2015, ale pro vás, naše věrné klienty, platí už od 9. 11. 2015. V tomto období máme pro všechny připravené i poplatkové prázdniny: po dobu trvání této akce bude zrušen poplatek za platbu kartou v naší prodejní kanceláři.

Jaké dárky si můžete osobně vylosovat? Jsou to například fotoaparáty, cyklistické doplňky značky Author, čelové svítilny Petzl (limitovaná edice Adventura), praktické cestovatelské doplňky Sea to Summit a mnoho dalších věcí.

Podmínky pro účast ve velkém slosování Adventu s Adventurou:
1. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo zakoupí v období od 23. 11. 2015 (pro vás od 9. 11. 2015) do 23. 12. 2015 libovolný zájezd pořádaný CK Adventura z aktuální nabídky na našich webových stránkách na rok 2016/17. Podmínkou je uzavření smlouvy o zájezdu a zaplacení zálohy dle všeobecných obchodních podmínek Adventury. Po dobu trvání akce je zrušen poplatek za platbu kartou v prodejní kanceláři CK Adventura, Voroněžská 20, Praha 10.
2. Hlavní výhrou je částka za jednu osobu, kterou zákazník uhradí Adventuře při uzavření smlouvy o zájezdu. Např. zaplatíte-li za svou osobu celý zájezd, peníze vám (opět pouze za vaši osobu) vrátíme zpět a můžete na zájezd odjet ZDARMA. Uhradíte-li jen část zájezdu, vyhráváte pouze výši zaplacené zálohy za svou osobu. V případě stornování zájezdu vaše výhra propadá. Výhrou nemohou být hrazeny doplňkové služby na zájezdu, pojištění, víza, nadstandardní ubytování apod.
3. Soutěž probíhá od 23. 11. 2015 (pro vás od 9. 11. 2015) do 23. 12. 2015. Losování hlavních cen proběhne v prodejní kanceláři Adventury 8. 1. 2016 ve 14 hodin a provede jej ředitel CK Adventura. Výsledky soutěže najdete nejpozději 11. 1. 2016 na stránkách www.adventura.cz. Výherce budeme za účelem převzetí cen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.
4. Speciální vánoční dárek získá ten, kdo splní podmínky koupě zájezdu v prodejně CK Adventura, Voronežská 20, Praha 10 (tj. uzavře smlouvu o zájezdu a zaplatí zálohu dle všeobecných obchodních podmínek). Dárky jsou v počtu 500 kusů k dispozici do vyčerpání zásob a vylosujete si je přímo u nás v prodejní kanceláři.  

Lyžujete? Máme pro vás slevu 1000 Kč

lyžování

Pojeďte s námi na prodloužený víkend do Amadé: 3 dny skvělého lyžování s polopenzí! Budeme mít k dispozici celý penzion včetně společenské místnosti, kde se večer můžete těšit i na večerní program – promítání fotek z nejzajímavějších zájezdů poslední doby. Věrní klienti si mohou snížit cenu o 1000 Kč.

Vyzkoušejte jiné, zimní setkání s našimi průvodci a s našimi dalšími klienty i mimo cyklistický, turistický či exotický zájezd. Více na www.adventura.cz/zajezdy/10317-lyzovani-v-amade/

Rádi vám pošleme čerstvé zprávy

setkávání

Během celého roku se s vámi rádi potkáváme. Kromě promítání a cestovatelských přednášek se chystáme na nejrůznější výstavy, sportovní či kulturní akce. Čerstvé informace vám dodáváme prostřednictvím newsletteru Na.cestach (registrujte se na www), na Facebooku i na našich webových stránkách.

PROCESTUJTE S NÁMI CELÝ SVĚT ZA JEDEN VEČER
Navštivte s našimi spolupracovníky a průvodci místa, která byste rádi poznali, a získejte tak široký přehled informací o dané zemi. Aktuální program promítání a cestovatelských přednášek najdete na www.adventura.cz/promitani

STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM
Sdílejte své zážitky a fotografe z cest s námi prostřednictvím našeho facebookového profilu! Najdete zde především fotografe a videa z našich zájezdů, představení novinek, informace o zájezdech, posledních volných místech, občas i mimořádné nabídky, zároveň různé soutěže a pozvánky na promítání a další zajímavé akce: www.facebook.com/adventura.cz

NEWSLETTER NA CESTÁCH
Celoročně vydáváme newsletter Na cestách. Najdete v něm novinky a aktuální tipy na zájezdy z naší nabídky, ale také celou řadu soutěží, zajímavostí a pozvánek. Zaregistrujte se jednoduše k jeho odběru na www.adventura.cz/casopis-adventura/