Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Poznejte s námi království Lo

Poznejte s námi království Lo

Adventura

Zažít život

Nepál - království Lo

Vážení přátelé,

oslovujeme vás všechny, kteří jste našimi věrnými klienty a v posledních letech jste se zúčastnili některého evropského či exotického zájezdu pod vedením Davida Skrbka - našeho dlouholetého průvodce, profesionálního záchranáře a horského instruktora v jedné osobě.

Jeho jménem bychom vás rádi pozvali na zájezd, do zapomenutého království na severu Nepálu: MUSTANG – TREKING V KRÁLOVSTVÍ LO.
Tento zájezd bude průvodcovat již výše zmíněný David Skrbek a uskuteční se v termínu 24. 9. – 15. 10. 2017.

Téměř zapomenuté, dříve zakázané království Lo v Horním Mustangu leží za hlavním hřebenem Himálaje. Udržela se zde nenarušená tibetská kultura a tantrický buddhismus a ještě do nedávna bylo úplně odříznuto od okolního světa. Absolvujeme zde třináctidenní okružní treking s výhledy na majestátní osmitisícovky Annapúrnu a Dhaulágiri. Celý trek není nijak extrémně náročný, půjdeme jej nalehko, veškerá zavazadla kromě vybavení denní potřeby ponesou koně. Nepál - království Lo

Pojeďte obdivovat odlišnou tvář Nepálu a krajinu spíše připomínající Tibet než prostředí na klasických nepálských trecích. To vše ještě doplněné o řadu buddhistických klášterů a velmi zachovalou tibetskou kulturu.
Neváhejte dlouho, jelikož narůstající tlak na dostavbu silnice přes bývalé království Mustang, která nejsnadněji propojí Čínu s Indií, neodvratně změní tento nedotčený kout naší planety. 

Více informací k zájezdu, vč. fotodokumentace naleznete na www.adventura.cz/zajezdy/6293-mustang-treking-v-kralovstvi-lo/

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

Těšíme se na Vás.

Ing. Monika Klaudyová
CK Adventura
garantka zájezdů
mobil: +420 739 457 413
tel.: +420 271 741 734-6
monika.klaudyova@adventura.cz

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.