ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Poznejte s námi království Lo

Poznejte s námi království Lo

Adventura

Zažít život

Nepál - království Lo

Vážení přátelé,

oslovujeme vás všechny, kteří jste našimi věrnými klienty a v posledních letech jste se zúčastnili některého evropského či exotického zájezdu pod vedením Davida Skrbka - našeho dlouholetého průvodce, profesionálního záchranáře a horského instruktora v jedné osobě.

Jeho jménem bychom vás rádi pozvali na zájezd, do zapomenutého království na severu Nepálu: MUSTANG – TREKING V KRÁLOVSTVÍ LO.
Tento zájezd bude průvodcovat již výše zmíněný David Skrbek a uskuteční se v termínu 24. 9. – 15. 10. 2017.

Téměř zapomenuté, dříve zakázané království Lo v Horním Mustangu leží za hlavním hřebenem Himálaje. Udržela se zde nenarušená tibetská kultura a tantrický buddhismus a ještě do nedávna bylo úplně odříznuto od okolního světa. Absolvujeme zde třináctidenní okružní treking s výhledy na majestátní osmitisícovky Annapúrnu a Dhaulágiri. Celý trek není nijak extrémně náročný, půjdeme jej nalehko, veškerá zavazadla kromě vybavení denní potřeby ponesou koně. Nepál - království Lo

Pojeďte obdivovat odlišnou tvář Nepálu a krajinu spíše připomínající Tibet než prostředí na klasických nepálských trecích. To vše ještě doplněné o řadu buddhistických klášterů a velmi zachovalou tibetskou kulturu.
Neváhejte dlouho, jelikož narůstající tlak na dostavbu silnice přes bývalé království Mustang, která nejsnadněji propojí Čínu s Indií, neodvratně změní tento nedotčený kout naší planety. 

Více informací k zájezdu, vč. fotodokumentace naleznete na www.adventura.cz/zajezdy/6293-mustang-treking-v-kralovstvi-lo/

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme.

Těšíme se na Vás.

Ing. Monika Klaudyová
CK Adventura
garantka zájezdů
mobil: +420 739 457 413
tel.: +420 271 741 734-6
monika.klaudyova@adventura.cz