ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Připravili jsme pro vás koš plný dárků a slev

Připravili jsme pro vás koš plný dárků a slev

Adventura

Zažít život

Sezona 2017

Vážení přátelé, cestovatelé,
dovoluji si vás jménem cestovní kanceláře Adventura přivítat na prahu cestovatelské sezony 2017.  Následující přehled novinek a oblíbených akcí je určen právě vám, našim věrným klientům, kteří jste s námi cestovali v letech minulých.

Velmi si vážíme vaší důvěry a doufáme, že vám i v příštím roce uděláme radost přípravou hezké a zajímavé dovolené. Nemusíte ani čekat na tištěný katalog. Už nyní na našich webových stránkách naleznete téměř kompletní nabídku zájezdů pro celou sezonu 2017.

Myslíme si, že novinek není nikdy dost. Proto jsme pro vás připravili:
• nové vánoční dárky • nové spuštění slevy pro věrné klienty • nové číslo účtu :)
• nové katalogy • nové zájezdy

Přeji vám příjemný závěr letošního roku, bude nám ctí se s vámi opět potkat na některém z našich zájezdů.
Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Vánoce s Adventurou – dárky, velké slosování, poplatkové prázdniny

dárky Adventu

Pro naše věrné klienty spouštíme výhody opět o něco dříve. Už od 9. 11. 2016 si můžete přijít do prodejní kanceláře pro svoje vánoční dárky, zařadit se do velkého slosování nebo využít poplatkové prázdniny.

Děláme vám rádi radost, proto i letos pokračujeme v rozdávání dárků. Pokud si od 9. 11. 2016 do 23. 12. 2016 koupíte zájezd osobně přímo v naší prodejní kanceláři (Voroněžská 20, Praha 10), můžete si pro každou přihlášenou osobu vylosovat některý z 500 vánočních dárků. Letos máme připravené spacáky, batůžky, cestovatelské doplňky Sea to Summit, svítilny a čelovky, cyklistické doplňky značky Author a mnoho dalších věcí.

Navíc všechny přihlášené po 9. 11. 2016 zařadíme do velkého slosování, bez ohledu na to, jakým způsobem nám doručíte vaši smlouvu o zájezdu. Ve slosování 13. ledna 2017 můžete vyhrát jednu z hlavních cen:

 • 1. cena: Vrácení již zaplacené částky za zájezd (záloha nebo případně celá cena za zájezd, záleží na rozhodnutí každého, jakou částku při přihlášení uhradí)
 • 2. cena: Stan HIGH PEAK Tessin
 • 3. cena: Batoh EASY CAMP Matric 60+5

Pro velký úspěch opakujeme i poplatkové prázdniny: po dobu trvání této akce bude zrušen poplatek za platbu kartou v naší prodejní kanceláři.

Podmínky pro účast ve velkém slosování akce Vánoce s Adventurou:
1. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo zakoupí v období od 23. 11. 2016 (pro věrné klienty již od 9. 11. 2016) do 23. 12. 2016 libovolný zájezd pořádaný CK Adventura z aktuální nabídky na našich webových stránkách na rok 2017/18. Podmínkou je uzavření smlouvy o zájezdu a zaplacení zálohy dle všeobecných obchodních podmínek Adventury. Po dobu trvání akce je zrušen poplatek za platbu kartou v prodejní kanceláři CK Adventura, Voroněžská 20, Praha 10.
2. Hlavní výhrou je částka za jednu osobu, kterou zákazník uhradí Adventuře při uzavření smlouvy o zájezdu. Např. zaplatíte-li za svou osobu celý zájezd, peníze vám (opět pouze za vaši osobu) vrátíme zpět a můžete na zájezd odjet ZDARMA. Uhradíte-li jen část zájezdu, vyhráváte pouze výši zaplacené zálohy za svou osobu. V případě stornování zájezdu vaše výhra propadá. Výhrou nemohou být hrazeny doplňkové služby na zájezdu, pojištění, víza, nadstandardní ubytování apod.
3. Soutěž probíhá od 23. 11. 2016 (pro věrné klienty od 9. 11. 2016) do 23. 12. 2016. Losování hlavních cen proběhne v prodejní kanceláři Adventury 13. 1. 2017 ve 14 hodin a provede jej ředitel CK Adventura. Výsledky soutěže najdete nejpozději 20. 1. 2017 na stránkách www.adventura.cz. Výherce budeme za účelem převzetí cen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.
4. Speciální vánoční dárek získá ten, kdo splní podmínky koupě zájezdu v prodejně CK Adventura, Voronežská 20, Praha 10 (tj. uzavře smlouvu o zájezdu a zaplatí zálohu dle všeobecných obchodních podmínek). Dárky jsou v počtu 500 kusů k dispozici do vyčerpání zásob a vylosujete si je přímo u nás v prodejní kanceláři.

Slevy pro naše věrné klienty

slevy pro věrné

Připravili jsme pro vás i další výhody: Dvojnásobnou slevu, pokud se přihlásíte včas. Spuštění akce "Last Minute včas" právě teď. Nebo opravdu speciální slevu 1000 Kč na lyžařský zájezd do Amadé.

V letošním roce jsme zavedli novinku: dvojnásobnou slevu pro věrné klienty. V průběhu roku jste se nás ptali na některé podrobnosti, které se zde pokusíme objasnit:

 • Každý věrný klient má nárok na základní slevu 2 %, bez ohledu na to, kdy se přihlásí.
 • Dvojnásobek slevy za včasné přihlášení můžete uplatnit, pokud se přihlásíte nejméně 4 měsíce před odjezdem (vaše sleva bude 2 x 2 %), při přihlášení 5 měsíců před odjezdem to budou 2 x 3 %).
 • Nejvyšší slevu 8 % (2 x 4 %) získáte, pokud se přihlásíte dříve jak 6 měsíců před odjezdem.
 • Věrným klientem je každý, kdo se za poslední dva roky zúčastnil alespoň jednoho zájezdu pořádaného CK Adventura nebo naší dceřinkou CK China Tours.
 • Pokud jste s námi byli naposled na zájezdu v roce 2013, na věrnostní slevu nárok nemáte, ale můžete uplatnit slevu za včasné přihlášení (1–4%).
 • Věrnostní i sleva za včasné přihlášení se počítají ze základní ceny zájezdu.

Pro zahájení prodeje sezony 2017/18 jsme opět připravili krátkodobou slevu „Last Minute včas“ ve výši 10 % (maximálně však 4000 Kč). Pokud máte o své dovolené s Adventurou již rozhodnuto, neváhejte. Tato sleva je určena pouze pro prvních 111 věrných klientů, kteří se přihlásí nejpozději do 30. 11. 2016

Pravidla pro LM včas:
Tato sleva platí jak na evropské, tak i exotické zájezdy pořádané CK Adventura a je určena pro prvních 111 věrných klientů, kteří se přihlásí po vyhlášení začátku této akce, nejpozději do 30. 11. 2016, na zájezd s odjezdem po 1. 5. 2017 a zaplatí zálohu dle podmínek pro přihlášení. Tuto slevu nelze dále kumulovat a nelze ji uplatnit zpětně. Podrobný popis celého slevového systému najdete na www.adventura.cz/informace/slevy-a-bonusy/

Oblibu získala i speciální sleva 1000 Kč pro věrné klienty na zájezd „Lyžování v Amadé. Víkend nabízí 3 dny lyžování, příjemný penzion s polopenzí a večerní program v podobě promítání fotek z nejzajímavějších zájezdů poslední doby. Termíny na rok 2017 jsou již vypsány a ten první už je dokonce vyprodaný. Rozhodnutí proto neodkládejte.

Nové katalogy 2017 a nové číslo účtu

Nové katalogy

Kromě webových stránek pro vás připravujeme tištěný katalog Poznávacích zájezdů a spolu s ním dva přehledné katalogy Turistika a Dovolená na kole, které obsahují stručný přehled všech našich aktivních zájezdů. Katalogy přijedou z tiskárny co nevidět a ve schránkách byste je měli najít nejpozději 25. 11. 2016.
Ale nemusíte čekat: Na našem webu si svoji dovolenou můžete vybrat už teď. A až nám budete posílat smlouvu o zájezdu, nezapomeňte prosím, že máme nové číslo účtu u ČSOB: 274 421 152 / 0300. Původní číslo u HSBC bude ke konci roku zrušeno a již jej prosím nepoužívejte.

Více než 60 nových zájezdů

takových novinek.. i chameleon je překvapen

Je to tak: prostě nás to baví a nevíme kdy přestat :). Připravili jsme pro vás spoustu nových zájezdů a byla by škoda, kdyby zapadly. Proto připojujeme osobní doporučení našeho pana ředitele:

Přípravou nových zájezdů se zabýváme každoročně s velkým nadšením. A jinak tomu nebylo ani v letošní sezoně. Na jedné straně se snažíme vyhovět vašim přáním i námětům, na straně druhé se snažíme přicházet i s netradičními náměty a neotřelým přístupem.

V oblasti poznávacích zájezdů:

 • Přinášíme například kombinaci poznání exotického Ománu a neméně zajímavého a populárního ostrova Zanzibar.
 • V Africe nabízíme i velmi originální poznávací zájezd do Ghany, Toga a Beninu, či vylepšené a upravené zájezdy do oblasti celé jižní Afriky.
 • Na americkém kontinentě nás mimořádně okouzlila méně navštěvovaná Nikaragua, kam nabízíme poznávací zájezd kombinovaný s koupáním v Pacifiku.
 • Nové programy přidáváme i v Himálaji, konkrétně v exotickém Nepálu.
 • Po velkém úspěchu putování po Transsibiřské magistrále připravujeme rozšíření tohoto produktu o cesty nejen na Bajkal a do Vladivostoku, ale nově i přes Mongolsko do Pekingu.
 • Nejvzdálenější exotickou novinkou je pak Francouzská Polynésie, Nová Kaledonie a Západní Papua.
 • Na evropském kontinentu hraje nyní prim překrásné Laponsko, kam vypravujeme zájezdy celoročně. Jen v zimních měsících nabízíme nově 5 různých programů.
 • V severní Evropě bych si dovolil ještě zmínit nové poznávací trasy Pobaltím, Ruskem a Běloruskem, či poznávací okruh okolo Moskvy.
 • Na jihu Evropy pak rozšiřujeme nabídku kombinovaných turisticko-poznávacích programů směřujících za objevováním krás středomořských i atlantických ostrovů.

V kategorii turistických zájezdů:

 • Rádi bychom vás upozornili na skupinu zájezdů, které jsme nazvali Treking v divočině. Zájezdy jsou určeny zkušeným a náročným turistům, kteří se společně s námi vypraví objevovat poslední střípky pravé nefalšované divočiny.

A nesmíme zapomenout ani na naše cyklistické zájezdy:

 • Důležitou novinkou je úplná modernizace zázemí našich cyklopobytových zájezdů v Provence. Od jara budeme bydlet ve zcela nových modernějších bungalovech!
 • Na evropském kontinentu obohacujeme nabídku městské cyklistiky v evropských metropolích: po Paříži a Barceloně nabízíme nově Vídeň a Kodaň.
 • Do nabídky vracíme i upravené zájezdy směřující například do Pyrenejí nebo na Zakarpatskou Ukrajinu.
 • A konečně v našem unikátním projektu exotické letecké cykloturistiky přidáváme zájezdy do Jižní Indie, připravujeme Brazílii a také velmi exotickou Barmu na kole.

Výčet je opravdu dlouhý a ještě dlouho bychom mohli pokračovat. Proto prosím neváhejte a nechte se inspirovat našimi tištěnými katalogy s přehledy zájezdů nebo kompletní nabídkou na našich webových stránkách, kde jsme pro vás všechny novinky pečlivě označili.

| Přijďte na cestovatelské večery s promítáním | Staňte se naším fanouškem na Facebooku | Registrujte si newsletter Na.cestách |