Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Prosba o akutní pomoc našim přátelům v Nepálu

Prosba o akutní pomoc našim přátelům v Nepálu

Prosba o akutní pomoc našim přátelům, průvodcům, nosičům a spolupracovníkům v Nepálu

Adventura

Pomáhejme společně

Nepál

Vážení přátelé,

jak jistě víte, Nepál postihlo na konci dubna rozsáhlé ničivé zemětřesení.  Po necelých dvou týdnech jsme dokázali relativně poctivě zmapovat rozsah škod v jednotlivých oblastech.  Stále platí, že nejpostiženější oblastí je káthmándské údolí a oblast na sever od Káthmándú, tedy od královského města Gorkha až po masiv Ganesh a Langtang. Pokhara a nejznámější trekingové oblasti okolo Annapúren i k Everestu byly velkých poškození ušetřeny.

Ačkoliv do Nepálu směřuje množství humanitární pomoci z celého světa, distribuce a organizace vázne. Naši přátelé se na nás obrátili s úpěnlivou prosbou o pomoc a solidaritu. A co vlastně potřebují?
Především vybudovat akutně improvizované přístřešky, aby ochránili sebe a své rodiny před dlouhým deštivým obdobím v průběhu letního monzunu. Následně začnou s rekonstrukcí zcela zničených obydlí. Stavebního materiálu je podle jejich informací dostatek, chybí jim ale především prostředky, za které by mohli nakoupit plachty, stavební materiál a vlnitý plech na nové střechy. 

Vzhledem k tomu, že se na nás mnozí z Vás obraceli s dotazy, jak mohou pomoci konkrétním lidem, dovolili bychom si Vás tedy požádat o jakoukoliv finanční pomoc, která by jim v této nelehké situaci pomohla. Odměnou nám bude nejen dobrý pocit, ale i úsměv místních lidí, kteří se ze všech sil snaží svoji poničenou zemi dát opět do pořádku.

Prostředky (CZK) můžete zaslat na náš speciálně vytvořený účet
270236750/0300, variabilní symbol 63725,
zpráva pro příjemce: příjmení dárce a slovo "Nepál",
a to nejlépe do 20. 5. 2015, kdybychom vybrané prostředky převedli na účet našeho spolupracovníka, pana Shreehariho Thapaliyi.

K panu Thapaliyovi chováme naprostou důvěru, s přípravou i organizací našich zájezdů nám pomáhá již od r. 1996, někteří z vás měli možnost navštívit i jeho rodinu. Pan Thapalia pak pomůže s rozdělením prostředků a s nákupem potřebného materiálu všem potřebným.  Zároveň se budeme snažit nechat veškerou podporu pečlivě dokumentovat a o konkrétní příběhy se s Vámi následně podělíme.

Prosíme všechny dárce, aby zaslali informaci o výši převedené částky na e-mail petr.novotny@adventura.cz, tak abychom mohli vést pečlivou a přesnou evidenci.
Děkujeme všem předem za projev solidarity a nezištnou pomoc

V Praze 11. 5. 2015

Za CK Adventura
Petr Novotný, ředitel
petr.novotny@adventura.cz

Za CK China Tours
Miloš Podpěra, ředitel

Zaměstnanci a průvodci
CK Adventura a CK China Tours

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.