Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Těšíme se na fotky z vaší dovolené

Těšíme se na fotky z vaší dovolené

Adventura

Zažít život

Malá Fatra

Milí přátelé,

léto pomalu končí a my věříme, že jste si jej užili, na našich zájezdech jste byli spokojení a přivezli jste si mnoho krásných zážitků.

Rádi bychom vás upozornili, že se blíží uzávěrka 12. ročníku velké letní fotosoutěže.
Letos soutěžíme v kategoriích: Co nám na cestách nejvíc chutnalo / Pohádková krajina / S dětmi na cestách. Neváhejte, protože na zaslání vašich fotografií zbývají již jen dva týdny (do 30. 9. 2016).
Čeká na vás mnoho krásných cen včetně dárkového poukazu na zájezd v hodnotě 10 000 Kč! Podrobnosti najdete na www.adventura.cz/novinky/fotosoutez-2016-vymente-sve-fotografie-za-zajezd/

Zároveň vás chceme pozvat na pravidelný cyklus promítání a cestovatelských přednášek s našimi průvodci, který začíná již příští týden. Jako první na vás čeká v úterý 20. 9. 2016 Kambodža na kole.
Přednášky postupně doplňujeme a jejich kompletní seznam najdete na stránce www.adventura.cz/promitani/. Připomínáme, že na některá promítání je nutná rezervace. Přijďte se inspirovat, těšíme se na vás.

Přejeme vám příjemné prožití babího léta.

Za celý kolektiv CK Adventura

Blanka Lahovská, DiS.
propagace
blanka.lahovska@adventura.cz

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.