ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zažijte Vánoce s Adventurou

Zažijte Vánoce s Adventurou

Adventura

Zažít život

Sezona 2018

Vážení přátelé, cestovatelé,
velmi si vážíme vaší důvěry a doufáme, že vám i v příštím roce uděláme radost přípravou hezké a zajímavé dovolené.

Již tradičně vás, naše věrné klienty, v tomto čase informujeme o připravovaných akcích a novinkách. Jako první se nyní dozvídáte, že 99 % zájezdů roku 2018 již můžete rezervovat na našem webu, že některé z termínů jsou 10 dní po svém zveřejnění již vyprodány, a že právě teď začínají Vánoce s Adventurou.

Přeji vám příjemný závěr letošního roku i vydařenou cestovatelskou sezonu 2018. Bude nám ctí se s vámi potkat na některém z našich zájezdů.

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové!

Dovolená na kole
Turistické zájezdy

Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu www.adventura.cz. Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč jsme opustili tištěné katalogy, byla naše potřeba průběžně celoročně aktualizovat informace a publikovat pro vás nové termíny a zájezdy.

A proč pouze na webu? K tomuto rozhodnutí jste nás dovedli hlavně vy, naši zákazníci:

 • Většina z vás pro výběr dovolené a následnou rezervaci zájezdu náš web již aktivně používá.
 • V anketách, které nám vyplňujete po skončení zájezdu, internetová nabídka jednoznačně vítězí nad tištěnými katalogy.
 • Mnoho z vás je s námi v kontaktu prostřednictvím newsletteru Na.cestách, který rozesíláme na stále větší počet odběratelů.
 • Na webu informace nestárnou – najdete zde vždy aktuální data o zájezdech, termínech a cenách.

Katalog Poznávací zájezdy 2018 odesíláme 22. listopadu

V Adventurním tričku poznáváme svět

Nový tištěný katalog poznávacích zájezdů najdete ve svých schránkách nejpozději 24. 11. 2017.
Ale nemusíte čekat: na našem webu si svoji poznávací dovolenou můžete vybrat už teď. Stejně jako dovolenou na kole nebo turistický zájezd.

Vánoce s Adventurou a sleva "Last Minute včas"

V Adventurním tričku poznáváme svět

Pro naše věrné klienty spouštíme výhody opět o něco dříve. Od 13. 11. 2017 mohou první z vás uplatnit slevu "Last Minute včas". Zároveň si můžete přijít do prodejní kanceláře pro svoje vánoční dárky, zařadit se do velkého slosování nebo využít poplatkové prázdniny.

Sleva Last Minute včas ve výši 10 %, max. 4000 Kč!

Tato sleva platí pouze na zájezdy pořádané CK Adventura a může ji uplatnit prvních 111 věrných klientů, kteří se přihlásí od 13. 11. 2017 nejpozději do 30. 11. 2017 na zájezd s odjezdem po 1. 5. 2018. Tuto slevu nelze dále kumulovat a nelze ji uplatnit zpětně.
Podrobnosti o slevovém systému Adventury najdete na stránce https://www.adventura.cz/informace/obecne/slevy-a-bonusy/


Vánoce s Adventurou pro věrné klienty: Přijďte si k nám pro dárek

Pokud si v termínu 13. 11. 2017 až 22. 12. 2017 zakoupíte zájezd osobně v naší prodejní kanceláři (Voroněžská 20, Praha 10), pak si můžete pro každou přihlášenou osobu vylosovat některý z 500 vánočních dárků. Máme pro vás připravené různé cestovatelské doplňky Sea to Summit, knížky "Špicberky – království ledních medvědů" od autora a našeho průvodce Honzy Šťovíčka, papírové modely našeho Tatrabusu, cyklistické doplňky značky Author, čepice, šátky, čelovky, trička či ponožky z naší kolekce a mnoho dalších věcí.

Velké slosování

Navíc všechny přihlášené po 13. 11. 2017 zařadíme do velkého slosování, bez ohledu na to, jakým způsobem nám doručíte vaši smlouvu o zájezdu. Ve slosování 12. ledna 2018 můžete vyhrát jednu z hlavních cen:

1. cena: Vrácení již zaplacené částky za zájezd (záloha nebo případně celá cena za zájezd, záleží na rozhodnutí každého, jakou částku při přihlášení uhradí)
2. cena: Cyklobatoh Cyclone AUTHOR
3. cena: Turistický plynový vařič PINGUIN SPIDER

Pro velký úspěch opakujeme i poplatkové prázdniny: po dobu trvání této akce bude zrušen poplatek za platbu kartou v naší prodejní kanceláři. 

Tak pokud máte vybráno, využijte naší tradiční akce a přijďte si vylosovat svůj dárek. Třeba budete mít štěstí a při velkém losování vytáhneme zrovna vás. 

Těšíme se na vás.

Podmínky pro účast ve velkém slosování akce Vánoce s Adventurou:
1. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo zakoupí v období od 22. 11. 2017 (věrní klienti již od 13. 11. 2017) do 22. 12. 2017 libovolný zájezd pořádaný CK Adventura z aktuální nabídky na našich webových stránkách na rok 2018/19. Podmínkou je uzavření smlouvy o zájezdu a zaplacení zálohy dle všeobecných obchodních podmínek Adventury. Po dobu trvání akce je zrušen poplatek za platbu kartou v prodejní kanceláři CK Adventura, Voroněžská 20, Praha 10.
2. Hlavní výhrou je částka za jednu osobu, kterou zákazník uhradí Adventuře při uzavření smlouvy o zájezdu. Např. zaplatíte-li za svou osobu celý zájezd, peníze vám (opět pouze za vaši osobu) vrátíme zpět a můžete na zájezd odjet ZDARMA. Uhradíte-li jen část zájezdu, vyhráváte pouze výši zaplacené zálohy za svou osobu. V případě stornování zájezdu vaše výhra propadá. Výhrou nemohou být hrazeny doplňkové služby na zájezdu, pojištění, víza, nadstandardní ubytování apod.
3. Soutěž probíhá od 22. 11. 2017 (věrní klienti již od 13. 11. 2017) do 22. 12. 2017. Losování hlavních cen proběhne v prodejní kanceláři Adventury 12. 1. 2018 ve 14 hodin a provede jej ředitel CK Adventura. Výsledky soutěže najdete nejpozději 19. 1. 2018 na stránkách www.adventura.cz. Výherce budeme za účelem převzetí cen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.
4. Speciální vánoční dárek získá ten, kdo splní podmínky koupě zájezdu v prodejně CK Adventura, Voronežská 20, Praha 10 (tj. uzavře smlouvu o zájezdu a zaplatí zálohu dle všeobecných obchodních podmínek). Dárky jsou v počtu 500 kusů k dispozici do vyčerpání zásob a vylosujete si je přímo u nás v prodejní kanceláři.

Poukázka na 20% slevu od firmy Rock Point

V Adventurním tričku poznáváme světslevenka

Společně s firmou Rock Point jsme pro vás přichystali ještě jedno překvapení: Pro všechny klienty, kteří si přijdou osobně zakoupit zájezd do naší prodejní kanceláře a splní podmínky akce Vánoce s Adventurou, Rock Point připravil poukázky na nákup s 20% slevou!
Platnost poukázek bude do 31. 1. 2018 a slevu bude možné uplatnit na prodejnách Rock Point. Sleva neplatí v outletech a e-shopu a nelze ji kombinovat s jinými slevami a akcemi.

Který zájezd bude hitem příštího roku?

V Adventurním tričku poznáváme svět

Na příští rok jsme připravili tolik novinek a vylepšení, že vám raději doporučení pro dovolenou na kole a turistiku pošleme samostatně. Osobní doporučení našeho pana ředitele pro poznávací zájezdy si můžete přečíst zde:

Některé věci se nemění a já dnes mohu zopakovat slova již mnohokrát řečená:
Přípravou nových zájezdů se zabýváme každoročně s velkým nadšením. A jinak tomu nebylo ani v letošní sezoně. Na jedné straně se snažíme vyhovět vašim přáním i námětům, na straně druhé se snažíme přicházet i s netradičními náměty a neotřelým přístupem.  
Je těžké vybrat mezi poznávacími zájezdy jen několik titulů:

 • Reagujeme na dlouhodobou poptávku a rádi bychom vám nabídli ucelenou cestu po nejzajímavějších přírodních lokalitách východní Afriky, kterou jsme příhodně nazvali To nejlepší z Ugandy, Keni a Tanzanie.
 • Oblast Asie a Blízkého východu je nekonečnou pokladnicí nové a nové inspirace. Naší novince, poznávacímu zájezdu do Libanonu, již přidáváme nové termíny.
 • Zájezdy po Transsibiřské magistrále si rezervujte opravdu včas, nabízíme aktuálně výběr ze 4 různých kombinací a rádi vám ji zpracujeme i na zakázku dle vašeho přání.
 • Poznání přírodních i kulturních zajímavostí střední Asie rozšiřujeme nově i o zcela unikátní putování po střeše světa – Napříč Pamírem z Tádžikistánu do Kyrgyzstánu.
 • Doslova hitem se stává Šrí Lanka –  vybrat si můžete z pěti různých zájezdů.
 • Pět různých zájezdů nabízíme i do překrásného Japonska a nabídku plánujeme nadále rozšiřovat.
 • Nabídku dovolené v Latinské Americe doplňujeme o ucelenou komfortní cestu do Argentiny, doplněnou o krátké zastávky v Paraguayi a Uruguayi.
 • V oblasti Karibiku přinášíme novinku v podobě týdenního zájezdu na Portoriko.
 • Rozšiřujeme i počet zájezdů mířících na středoamerickou šíji, novinkou je kombinace přírodních krás Kostariky a koloniálního bohatství Nikaraguy.
 • Přepracovali jsme program našeho zájezdu mířícího do Francouzské Polynésie a rozšířili jsme ho o téměř týdenní poznání toho nejlepšího z Havajských ostrovů.
 • Úctyhodná škála našich komfortních evropských leteckých poznávacích zájezdů se rozšířila na více než 30 zájezdových titulů. Namátkou si dovolujeme zmínit pestrou a unikátní nabídku zájezdů do Laponska, rozrůstající se počet programů mířících na oblíbené Atlantické ostrovy, a konečně všechny barvy středomořských ostrovů doplňujeme o krásný zájezd na Korsiku.
 • Konečně představujeme i nový tematický blok zájezdů, který jsme nazvali velmi lákavě – Cesty za vínem a gastronomií. Prohlédněte si, kam všude se s námi můžete vypravit již v následující sezoně!

V průběhu jara se můžete těšit na další novinky, které právě připravujeme:

 • Přírodní skvosty Keni bychom vám rádi představili i v kombinaci s její etnografickou pestrostí. Naši novinku Keňa – Ethno připravujeme ve spolupráci s nadací Centrum Narovinu.
 • Po velkém úspěchu zájezdu směřujícímu do Ghany, Beninu a Toga bychom vás rádi v oblasti Guinejského zálivu seznámili s Kongem – pravou černou perlou západní Afriky.

| Přijďte na cestovatelské večery s promítáním | Staňte se naším fanouškem na Facebooku | Registrujte si newsletter Na.cestách |