ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

30 let poznáváme krásy přírody

30 let poznáváme krásy přírody

25. listopad 2019

Objevte kouzlo našich turistických zájezdů.

30 LET POZNÁVÁME KRÁSY PŘÍRODY
Vážení přátelé, cestovatelé,

turistické zájezdy jsou nedílnou součástí portfolia našich výprav už od založení Adventury. V naší, již třicáté sezoně, jsme jich pro vás připravili opět celou řadu. Kromě velice oblíbených zájezdů kombinujících poznání s aktivním pohybem reagujeme i na aktuální trend zvýšeného zájmu o náročnější turistické zájezdy a vícedenní treking.

Součástí naší nabídky jsou také lyžařské zájezdy, kde můžete vybírat z 19 titulů nejen do Evropy, ale nově i do světa. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na vodácké programy, které pro vás připravujeme již od naší první sezony.

Věříme, že se s námi opět vydáte za poznáním krás přírody i hor celého světa.Těšíme se na vás!
Jarda Lhota a Martin Kindl
vedoucí produkčních oddělení

Poznávací zájezdy s nenáročnou turistikou
Příjemná kombinace poznávacího programu s pěšími výlety je pilířem naší nabídky. V této kategorii s námi můžete vyrazit do Evropy i téměř celého světa, ale mezi přední destinace rozhodně patří různé ostrovy, ať už ve Středomoří nebo v Atlantiku, případně africké ostrovy v Indickém oceánu, Karibik nebo Havaj. Na jižní polokouli vás uvítá Patagonie, Austrálie či Nový Zéland. Naopak z nejbližších destinací máme nové programy na Balkánu a ve východní Evropě.
Turistika a treking v Evropě a na severských ostrovech
Pro tyto aktivity nám otevírá širokou náruč zejména Skandinávie a Laponsko, jako její nejsevernější část. Specializujeme se také na severské ostrovy – Island, Grónsko a Špicberky, ale nezapomínáme ani na Korsiku či Alpy. Co třeba týdenní treking okolo Mont Blanku? Čísla náročnosti zájezdů vám napoví, co zvládnete, ale výběr je dost široký pro každého.
Turistika a treking v horách celého světa
Bohatou nabídkou vícedenních treků i méně náročných zájezdů pokrýváme samozřejmě oblast Himálaje. Horkou novinkou je zde například turistický zájezd do Bhútánu. Také Rusko a postsovětskou Střední Asii rozhodně nezanedbáváme a společně s vámi rádi míříme i na Kavkaz a do Gruzie . Nechybí ani takové unikáty, jako například treking na Fidži a Vanuatu v jižním Pacifiku, či treking na Ohňové zemi.
Treking a horské výstupy pro náročné
Tyto výpravy rozhodně prověří vaši fyzičku i to, jak jste či nejste rozmazlení civilizací. Vydejte se s námi na dobrodružný trek v divočině nebo zdolejte některý z atraktivních horských vrcholů. Samozřejmě v doprovodu našich zkušených průvodců. Asi se u toho trochu unavíte a zapotíte, ale to vyčištění hlavy určitě za tu trochu nepohodlí stojí. Při pobytu v divočině bez možnosti stravování máme pro vás balíčky polopenze Adventura Travel Food s nově rozšířeným jídelníčkem.
Lyžařské zájezdy a speciality
Prodloužené víkendy v Amadé a v Dolomitech jsme rozšířili o lyžování ve španělské Sierra Nevadě. A pokud si chcete užít sjezdování v exotických kulisách, je tu pro vás Gruzie, Kazachstán či Írán. Lákavou nabídkou je vyzkoušet pod vedením horských vůdců některý ze skialpinistických programů. Připravujeme je od kurzů pro začátečníky až po náročné výpravy. Milovníci turistiky na běžkách si s námi mohou užít romantické putování zimní divočinou severu Skandinávie. Pospěšte si, volných míst ubývá…
Rafting a vodní turistika
V naší nabídce nechybí ani dovolená na vodě. Můžete s námi vyrazit na pohodové lehké kánoe na krásných a vlídných řekách. Nebo na už poněkud náročnější vodácké zájezdy do peřejí alpských řek na kánoích či na raftech. A pro fajnšmekry samozřejmě delší expediční raftové zájezdy do vzdálenějších zemí a exotické přírody.
#
Nechte se inspirovat
naší pestrou nabídkou cyklozájezdů
#
Promítání
Přijďte na cestovatelské večery s promítáním
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Nepřejete-li si dostávat tyto e-mailové zprávy z ADVENTURY, odešlete e-mail s předmětem "NEZASÍLAT" na adresu travel@adventura.cz. S Vašimi kontaktními údaji (e-mailovou adresou) pracujeme v souladu s nařízením GDPR na základě oprávněného zájmu. Vaše kontaktní údaje využíváme pouze pro naši komunikaci s Vámi. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.