ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

30 let svobodného cestování na kole

30 let svobodného cestování na kole

25. listopad 2019

Kompletní nabídka cyklozájezdů je na webu.

30 let svobodného cestování na kole
Vážení přátelé, cyklisté,

s radostí vám oznamujeme, že na našich webových stránkách již nyní naleznete kompletní nabídku cyklistických zájezdů pro rok 2020 a i tentokrát máte z čeho vybírat. Jako obvykle zde najdete naši „klasiku“, ale i horké novinky a několik zájezdů jsme zařadili do naší nabídky na vaše výslovné přání.

Na naše výpravy S kolem do světa vyráží už tradičně spousta z vás, a protože neleníme, můžete očekávat další novinku. Držte nám palce, aby náš vánoční průzkum v Dominikánské republice dopadl podle našich představ a vy se tak mohli těšit na další pecku v naší nabídce exotické cyklistiky.

Věříme, že si z naší pestré nabídky zájezdů opět vyberete a užijete si vaši dovolenou na kole s AdventurouTěšíme se na vás!
Jarda Lhota
vedoucí oddělení aktivní dovolené

Cyklopobyty u moře pro celou rodinu
Oblíbené pobyty u moře s cyklistickým programem jsou určené zejména pro ty z vás, kteří rádi jezdíte v pohodovém tempu či sportovně naladěné děti. Příští rok budou směřovat do devíti různých destinací v celém Středomoří, od Černé Hory až po jižní Francii. Hitem tohoto roku bylo Toskánsko, a tak jsme pro velký zájem vypsali dvojnásobek termínů.
Balkán na kole
Pro zdatnější cyklisty s dobrodružným srdcem jsme rozšířili naši nabídku na Balkán. Kromě trvalek, jako je Albánie či Černá Hora, zde najdete dvě novinky: po několikaleté pauze se vracíme do Severní Makedonie a z nového soudku jsou Národní parky balkánského trojmezí.
Exotická cyklistika
Každoročně se velké oblibě těší naše letní středoasijské srdcovky Gruzie, Kyrgyzstán či Pamír a mnozí jste s námi na kole již objevili i krásu Himálají. Na vaše přání jsme se vrátili do Severního Vietnamu a podle vašich reakcí bude tato destinace hitem příští sezony. Mezi zimní cyklistické stálice Filipíny, Jižní Indii a Kubu se nově úspěšně zařadila i Šrí Lanka a Brazílie a na vaši žádost jsme také přidali únorový termín oblíbené Kambodži a JARu.
Oblíbené cykloputování letním Středomořím
Etapová cyklistika po Evropě se stále drží v centru vašeho zájmu, což nás velmi těší. V sezoně 2020 si s námi můžete na kole projet krásné trasy v Baskicku, jihozápadní Francii, na Korsice či na Sicílii. Bonusem těchto zájezdů je zázemí naší pojízdné kuchyně s dostatečným množstvím chlazených nápojů.
S kolem po Evropě i letecky
Pokud neradi cestujete autobusem, nabízíme u vybraných evropských zájezdů možnost zvolit si leteckou variantu. Často této nabídky hojně využíváte u Loiry, Baskicka, Černé Hory, Sardinie i Sicílie a nově ji naleznete také u Severní Makedonie a Balkánského trojmezí. A samozřejmě nemůžeme opomenout čistě letecké zájezdy do Londýna nebo na Kypr.
Elektrokola na našich zájezdech
Na naše autobusové zájezdy si elektrokolo vzít můžete a zajistíme vám i každodenní dobíjení baterie zdarma, výjimečně za poplatek. Nicméně jsme nuceni přistoupit k jednorázovému poplatku za transport elektrokola. Důvodem je navýšení nákladů na výrobu speciálních úchytů a zpevňování konstrukce vleků. Více informací naleznete zde.
#
Nechte se inspirovat
naší pestrou nabídkou
turistických zájezdů
#
Promítání
Přijďte na cestovatelské večery s promítáním
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Nepřejete-li si dostávat tyto e-mailové zprávy z ADVENTURY, odešlete e-mail s předmětem "NEZASÍLAT" na adresu travel@adventura.cz. S Vašimi kontaktními údaji (e-mailovou adresou) pracujeme v souladu s nařízením GDPR na základě oprávněného zájmu. Vaše kontaktní údaje využíváme pouze pro naši komunikaci s Vámi. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete zde.