ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ADVENT S ADVENTUROU 2015

ADVENT S ADVENTUROU 2015

23. listopad 2015

Čas adventu se pomalu blíží a my pro vás máme opět připraveno více jak 500 dárků na naši tradiční akci "ADVENT S ADVENTUROU".

Přijďte si v termínu 23. 11. 2015 23. 12. 2015 zakoupit zájezd přímo k nám, do naší prodejní kanceláři v Praze, a pak si můžete pro každou přihlášenou osobu VYLOSOVAT některý z připravených dárků. Čekají na vás například fotoaparáty, cyklistické doplňky značky Author, čelové svítilny Petzl (limitovaná edice Adventura), praktické cestovatelské doplňky Sea to Summit a mnoho dalších věcí. Navíc vás zařadíme do VELKÉHO SLOSOVÁNÍ o hlavní ceny, které proběhne 8. ledna 2016.

A co můžete vyhrát?
1. cena - zaplacenou částku za zájezd (záloha nebo případně celá cena za zájezd, záleží na rozhodnutí každého)
2. cena - batoh Easy Camp Matric 60+5 
3. cena - fotoaparát Nikon

Ještě pro vás máme v tomto období připravené i poplatkové prázdniny: po dobu trvání této akce bude zrušen poplatek za platbu kartou v naší prodejní kanceláři.

Tak pokud máte vybráno, využijte naší tradiční akce a přijďte si vylosovat svůj dárek. Třeba budete mít štěstí a při velkém losování vytáhneme zrovna vás. 

Těšíme se na vás. 

Podmínky pro účast ve velkém slosování Adventu s Adventurou:

1. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo zakoupí v období od 23. 11. 2015 do 23. 12. 2015 libovolný zájezd pořádaný CK Adventura z aktuální nabídky na našich webových stránkách na rok 2016/17. Podmínkou je uzavření smlouvy o zájezdu a zaplacení zálohy dle všeobecných obchodních podmínek Adventury. Po dobu trvání akce je zrušen poplatek za platbu kartou v prodejní kanceláři CK Adventura, Voroněžská 20, Praha 10. 
2. Hlavní výhrou je částka za jednu osobu, kterou zákazník uhradí Adventuře při uzavření smlouvy o zájezdu. Např. zaplatíte-li za svou osobu celý zájezd, peníze vám (opět pouze za vaši osobu) vrátíme zpět a můžete na zájezd odjet ZDARMA. Uhradíte-li jen část zájezdu, vyhráváte pouze výši zaplacené zálohy za svou osobu. V případě stornování zájezdu vaše výhra propadá. Výhrou nemohou být hrazeny doplňkové služby na zájezdu, pojištění, víza, nadstandardní ubytování apod. 
3. Soutěž probíhá od 23. 11. 2015 do 23. 12. 2015. Losování hlavních cen proběhne v prodejní kanceláři Adventury 8. 1. 2016 ve 14 hodin a provede jej ředitel CK Adventura. Výsledky soutěže najdete nejpozději 11. 1. 2016 na stránkách www.adventura.cz. Výherce budeme za účelem převzetí cen kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. 
4. Speciální vánoční dárek získá ten, kdo splní podmínky koupě zájezdu v prodejně CK Adventura, Voronežská 20, Praha 10 (tj. uzavře smlouvu o zájezdu a zaplatí zálohu dle všeobecných obchodních podmínek). Dárky jsou v počtu 500 kusů k dispozici do vyčerpání zásob a vylosujete si je přímo u nás v prodejní kanceláři.