Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

ADVENTURA a Covid-19

ADVENTURA a Covid-19

30. březen 2020

Vážení přátelé! Přejeme vám v první řadě to nejdůležitější, abyste zvládli současnou pandemii ve zdraví a vyhlášený nouzový stav vám přinesl co možná nejméně problémů.

Cestovní ruch v celém světě se během dvou týdnu zcela zastavil. I my v Adventuře se snažíme reagovat doslova non-stop a odhadovat dobu trvání tohoto bezprecedentního stavu i následného vývoje.

Zájezdy, na které jste přihlášení, budeme podle vývoje situace postupně rušit a přesouvat do vzdálených bezpečných termínů, tedy převážně do příští sezony. A to v souladu s tím, jak zvládneme přesouvat služby, zálohované u našich dodavatelů. Je to jediná cesta, protože významná část vašich záloh se již přesunula k těmto dodavatelům služeb, je nedobytná a Adventura stejně jako naprostá většina cestovních kanceláří nebude schopna pokrýt tyto finance z vlastních zdrojů.

V souladu s doporučením Asociace cestovních kanceláří a Ministerstva pro místní rozvoj chystáme systém poukázek, které vám zaručí, že o již zaplacené zálohy na zájezdy nepřijdete a které jsou ze 100 % pojištěné proti úpadku. Budeme vás postupně informovat a situaci s vámi řešit, prosíme o trpělivost.

Děkujeme vám za pochopení i za všechny pozitivní ohlasy a podporu. Věříme, že to zvládneme a zase společně vyrazíme za zážitky do celého světa!

Za CK Adventura
Petr Novotný, ředitel

E-mailový a telefonní kontakt s naší prodejnou neomezíme

Do konce nouzového stavu je naše prodejní kancelář ve Voroněžské ulici uzavřena pro veřejnost, ale komunikace probíhá nadále telefonicky či elektronicky

V souladu se stanoviskem ACK ČR, které je naše cestovní kancelář členem, apelujeme na vládu, aby pomohla řešit situaci cestovních kanceláří. Ale nebudeme na podporu tohoto požadavku uzavírat naši prodejní kancelář, jak k tomu vyzvala své členy druhá asociace AČCKA. Jen v nouzovém režimu občas nestíháme, buďte prosím tolerantní.

Zrušení povinnosti doplacení zájezdu

Pro všechny klienty našich zájezdů jsme až do odvolání zrušili povinnost doplatit cenu zájezdu (doplatek). Platí pro všechny zájezdy s termínem odjezdu do 30.6.

Rušení a změna termínů zájezdů

Neobávejte se akceptovat změnu termínu odletu/odjezdu. Jako řádný a odpovědný podnikatel je i CK Adventura pojištěna proti úpadku. To znamená, že i v krajním případě, kdybychom se dostali do vážných potíží, o své peníze nepřijdete.