ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Aktivní dovolená s Adventurou – poslední volná místa

Aktivní dovolená s Adventurou – poslední volná místa

10. květen 2023

AKTIVNÍ DOVOLENÁ S ADVENTUROU - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA
Vážení přátelé, cyklisté i turisté,

pokud ještě nemáte vybranou letošní aktivní dovolenou, nechte se inspirovat tipy níže. A těm z vás, kteří jste nám dali důvěru při zajišťování vaší letošní dovolené, děkujeme a těšíme se na viděnou na některém z našich zájezdů. Ať už na kole nebo v pohorkách!


Katka Jablonská Lhotová
vedoucí týmu Adventura Active

 
Francouzská Provence
– hit letošního léta
Letos si můžete vybírat hned ze tří typů cyklistických zájezdů mířících do oblíbené Provence. Při putování krajem Horní Provence projedete známou náhorní plání Valensole i údolím řeky Calavon, pod platany v Aix-en-Provence budete popíjet růžové francouzské víno a výjezd na provensálského obra Mont Ventoux je povinnou trofejí všech cyklistů. Jestli toužíte po moři, pohodové cyklistice a nejkrásnějších provensálských památkách, pak vyzkoušejte Provence na kole v pohodě či se posuňte více do vnitrozemí a ovoňte si ta jediná pravá levandulová pole v Provence levandulové. Oba programy jsou vhodné i pro děti.
 
 
V létě na kole do Středomoří
Oblíbené pohodové cyklistické pobyty ve Středomoří jsou téměř vyprodané. Z celkem šesti turnusů v Toskánsku jsou poslední volná místa v červenci. Cyklistickou i koupací sezónu si s námi můžete prodloužit na pobytovém zájezdu Sardinie na kole či Korsika na kole v pohodě. Intenzivní vůni makchie, spoustu koupání, překrásných výhledů, sjezdů i výjezdů si vychutnáte při objevování Korsiky křížem krážem. Pokud jste milovníky vína, nechte se zlákat vinařsko-cyklistickým programem v Burgundsku. Opravdu pohodový prodloužený víkend si konečně užijete na cyklostezkách kolem Neziderského jezera.
 
 
V létě na kole či v pohorkách horami střední Asie
Divoká horstva a nespoutaná příroda ve středoasijských republikách Kyrgyzstán, Gruzie a Tádžikistán vás stále lákají. Pokud se tam chcete vypravit letos v létě, využijte posledních pár volných míst na zájezdech Gruzie na kole, Kyrgyzstán na kole, Tádžikistán – treking ve Fanských horách a Kyrgyzstán – treking velehorami Ťan-šanu. Přivezete si tak nezapomenutelné zážitky!
 
 
Prodloužení trekové sezóny
Září je ten pravý měsíc vyrazit na jeden z našich osvědčených treků. V malé skupině s námi můžete absolvovat přechod kvetoucí Madeiry. Pokud vás láká vyzkoušet si výstup na nějaký významný horský vrchol, přidejte se ke skupině, jež se o to pokusí v marockém Atlasu či na bájném tureckém Araratu. Oba tyto zájezdy jdeme nalehko a využíváme komfortního zázemí doprovodných týmů. Perlou světových trekařů je výstup na Kilimandžáro - přidejte s k naší zářijové skupině a zažijte 360° rozhled z nejvyšší hory Afriky. A v říjnu samozřejmě kam jinam než do Himálaje - na jeden z našich nepálských či bhútánských treků.
 
 
Slunečný listopad v exotice s trochou či pořádnou dávkou aktivního pohybu
Vyměňte podzimní plískanice za sluníčko a zakončete rok na jednom z našich pohodových cyklistických či trekových zájezdů: Dominikánská republika na kole, Treking na Réunionu, Treking na Kapverdách nebo Kambodža na kole. Buďte mezi prvními průkopníky a vydejte se s kolem za lemurem na Madagaskar. Chcete koncem roku zúročit letošní naježděné kilometry? Vypravte se s námi a vaším kolem do Severního Vietnamu, Nepálu, Bhútánu či jižního Maroka.