ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dáte své kolo v zimě spát?

Dáte své kolo v zimě spát?

16. září 2019

Prázdniny jsou za námi a určitě už začínáte přemýšlet nad zimní dovolenou. A abychom vám výběr usnadnili, shrnuli jsme naši nabídku cyklistiky a lyžařských zájezdů do stručného přehledu.

#
Dáte své kolo v zimě spát?
Anebo ne?
Vážení přátelé cyklisté a lyžaři,

prázdniny jsou za námi a určitě už začínáte přemýšlet nad zimní dovolenou.
A abychom vám výběr usnadnili, shrnuli jsme naši nabídku cyklistiky a lyžařských zájezdů do stručného přehledu. Věříme, že vás naše pestrá nabídka zaujme.


Jarda Lhota,
vedoucí oddělení aktivní dovolené CK Adventura

Pokud vaše kolo v zimě spí,
prověřte svou kondici
na běžkách v Laponsku!
Užijte si putování romantickou opuštěnou divočinou dalekého severu a výborné sněhové podmínky v době skandinávského předjaří. Určeno pro pokročilé běžkaře-turisty s kvalitním vybavením, ubytování je v chatách a srubech.
A co takhle zkusit skialpinismus?
Prodloužené skialpové víkendy v Alpách pod vedením horských vůdců s licencí UIAGM pořádáme do různých oblastí, celkem 7 různých programů pro malé skupiny do 8 osob. Skialpinismus v Laponsku už je určený pro zkušenější a náročnější, stejně jako program v Gruzii, který nás zavede do Horní Svanetie.
Pojeďte s námi na sjezdovky do Alp!
Prodloužené víkendy v Amadé si už našly své každoroční příznivce. Každý den lyžujeme v jiném středisku a večer si zajdeme do aquaparku nebo si uděláme příjemný společenský večer. Úžasné jarní lyžování s monumentálními výhledy na panoramata Dolomit si užijeme ve vyhlášeném skiareálu Campiglio Dolomiti di Brenta, kde se také můžete těšit na společenský rozměr.
Pojďme vyrazit na sjezdovky někam dál!
Tři dny lyžování ve středisku Sierra Nevada v Andalusii si zpestříme prohlídkou Granady a Alhambry. Lyžování v Gruzii nás zavede do moderního lyžařského střediska Gudauri ve Vysokém Kavkazu.
V Kazachstánu si zalyžujeme ve výšce až 3200 m nad Almaty a asi největší exotikou je lyžování ve výškách až 3650 m v Íránu.
Když vaše kolo v zimě nespí, vezměte jej na dovolenou!
Ještě teď na podzim se podíváte do Maroka nebo se pokocháte panoramaty v Nepálu, případně užijete tepla na Kubě. Vyměnit zimní plískanice za horké tropy můžete v Jižní Indii, na Šrí Lance, v Kambodži nebo na Filipínách. Milovníky dobrodružství určitě nadchne Patagonie nebo Jižní Afrika na kole. Začátek jara můžete strávit v Brazílii nebo v Bhútánu.
Aktivní dovolená přes vánoční a novoroční svátky.
I letos vám nabízíme strávit svátky aktivně. S kolem můžete vyrazit na Italsko-francouzskou riviéru nebo na Filipíny, pěší turistiky si určitě užijete na Madeiře či na Novém Zélandu.