ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Do práce na kole

Do práce na kole

10. duben 2015

Přidejte se k nám a přihlaste se do této soutěže, díky které v květnu ožije 25 českých a moravských měst. Lidé tak budou moci podpořit svou kondici, týmového ducha, ale hlavně přispět k lepší kvalitě místního života.

Kampaň Do práce na kole organizuje již popáté iniciativa Auto*Mat, která je zároveň hlavním pořadatelem akce. Iniciativa Auto*Mat se dlouhodobě snaží o zlepšování podmínek pro městskou cyklistiku v Praze a pravidelně pořádá cyklojízdy, včetně VELKÉ JARNÍ CYKLOJÍZDY, která se letos na jaře uskuteční ve čtvrtek 16. dubna.

Přijďte všichni třetí dubnový čtvrtek v 18:00 na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze, odkud cyklojízda startuje, bude to stát za to. Celá cyklojízda bude tentokrát pulzovat jedním rytmem, jednou melodií... To ale zdaleka není všechno, co na vás čeká. Trasa letošní cyklojízdy bude totiž naprosto unikátní a velmi pravděpodobně už se nikdy v budoucnu nebude opakovat! Kudy že cyklojízda pojede? To nám brzy pořadatel akce odtajní, ale rozhodně stojí za to přijet!!!

Více informací o této akci, která probíhá jak v Praze, tak i v jiných městech ČR, najdete na stránkách Do práce na kole.