ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dovolená na kole 2023

Dovolená na kole 2023

14. listopad 2022

Dovolená na kole 2023
Vážení přátelé, cyklisté! Těší nás, že i v letošním roce jste projevili neskonalou touhu strávit svou dovolenou aktivně, v pohybu, na kole a s Adventurou! Je to pro nás velkou motivací a inspirací pro naši další práci a děkujeme vám za to.

S radostí vám chceme nyní představit naši nabídku cyklistické dovolené pro rok 2023. Snažili jsme se dát dohromady atraktivní a originální sestavu zájezdů na kole, které snad uspokojí většinu z vás. Stejně jako se točí kola, točí se i svět. Některé regiony budou pro nás v roce 2023 stále zapovězeny (Tibet, Altaj, Pamír, Ukrajina), některé jsme naopak cyklisticky objevili či oprášili (východní pobřeží Sardinie, Horní Provence, Normandie, Rumunsko, severní i jižní Vietnam).

Věříme, že si z naší nabídky sami poskládáte své vlastní dovolenkové „puzzle“. Celkový přehled naleznete na webové stránce www.adventura.cz/dovolena-na-kole.

Inspirativní čtení a šťastnou ruku při vybírání vašeho cyklozájezdu vám za celý kolektiv aktivní dovolené CK Adventura přeje


Katka Jablonská Lhotová
produktová manažerka cyklistických zájezdů 
Cyklopobyty u moře pro celou rodinu
Atraktivitu spojení kola a přímořských radovánek již objevilo mnoho z vás. Stálice v naší nabídce Toskánsko a Provence doplňují stále přitažlivější středomořské ostrovy Korsika a Sardinie. Neméně populární jsou však i další naše základny, ať už je to francouzské Azurové pobřeží, italské Gargano, francouzsko-katalánské přímoří či černohorský Kotor.
 
 
C´est la vie!
Francie byla vždy výkladní skříní našich cyklistických zájezdů. V roce 2023 můžete svou dovolenou na kole skloubit s ochutnávkou kulinářských specialit, vína i života v regionech Normandie, Alsaska, Gaskoňska, Bretaně, Burgundska, Savojska či Luberonu.
 
 
Oblíbené evropské „puťáky“
Na příští léto jsme připravili hned dvě horké novinky – Horní Provence na kole s možností výjezdu na provensálského obra Mont Ventoux a putování po divokém východním pobřeží Sardinie. Samozřejmě v nabídce nechybí ani oblíbená „jezdivá“ Korsika, famózní přejezd Apeninského poloostrova z Toskánska přes Umbrii až k Jadranu, putování ze slovinských Alp až do Piranu, nejdelší cyklistická výprava do vzdáleného Portugalska a turisticko-poznávací cyklistika v Pobaltí.
 
 
Balkánské perly
Východní Evropa je pro vás stále atraktivnější, proto oblíbený zájezd Národní parky balkánského trojmezí budeme realizovat hned ve dvou termínech. Na vaši žádost se po několika letech vracíme na rumunskou Bukovinu. A v nabídce na léto samozřejmě nechybí ani žádaná Bosna a Hercegovina s nádechem orientu.
 
 
S kolem do světa
Zabalit kolo, vyrazit do světa, stát se na chvíli objevitelem, ale zároveň mít jistotu, že to zvládnu – to dlouhodobě přitahuje mnohé z vás. V hlavní letní sezóně se můžete vydat do Gruzie, Kyrgyzstánu nebo Ladákhu. V zimě se naopak ohřejete ve Vietnamu, na Šrí Lance a v Dominikánské republice. Oblíbené jsou také cyklistické speciality jako Patagonie, Izrael, Kypr, Maroko, JAR, Nepál či Bhútán. Pokud jste to ještě nevyzkoušeli, neváhejte, protože s námi se toho nemusíte bát.
 
 
#
Nechte se inspirovat
naší pestrou nabídkou
turistických zájezdů
 
#
Promítání
Přijďte na cestovatelské večery s promítáním
 
 
 
Vánoce s Adventurou
Opět jsme pro vás připravili speciální vánoční akci, kdy všechny klienty přihlášené na zájezd v daném období (viz dále) slosujeme, 10 šťastných obdrží cestovatelský dárek a 11. vylosovaný pak vyhraje zpět svou zaplacenou zálohu na zájezd.

Do slosování "vložíme" všechny klienty, kteří se přihlásí na zájezd Adventury v termínu od 1. 11. do 22. 12. 2022. Samotné losování výherců proběhne na Tři krále – v pátek 6. 1. 2023 a bude provedeno elektronicky.