ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ETAPOVĚ PO FRANCII NA KOLE

ETAPOVĚ PO FRANCII NA KOLE

6. červenec 2017

Chcete poznat nejkrásnější trasy ze sedla kola a zažít krásnou dovolenou? Tak využijte našich zkušeností a přidejte se k nám! 

Nemusíte vědět kam a jak, stačí vědět s kým
Známe nejkrásnější místa v Evropě i ve světě. Ušetříme vám čas a práci s vymýšlením a organizováním dovolené. Máme s tím už víc než 25 let zkušeností.

Trasu si vybíráte sami, my vám jen řekneme, kudy je to nejhezčí
Dopravíme vás i s kolem na místo, a pak už je jen na vás, kudy a jakým tempem se vydáte. Poskytneme vám k tomu veškeré podklady a doporučíme nejhezčí trasy. Jedete nalehko – zavazadla vám přepravíme na místo večerního srazu my.

Nakoupíme, navaříme, nachladíme...
Co se týká stravování, vaší jedinou starostí bude, kde si dát přes den pivo, víno, kávu či nějakou tu místní specialitu. Všechno ostatní nechte na nás a našem kuchaři. Snažíme se vařit z místních surovin podle místních receptů. Poznejte partu stejných nadšenců jako jste vy Dny na kole můžete trávit sami či se skupinkou přátel, ale večer si možná rádi přisednete k příjemným sousedům, zazpíváte si společně s kytaristou (vždycky se nějaký najde) nebo se necháte přemluvit na turnaj v pétanque.

A proč se vydat na cestu s Adventurou?
Jsme cestovní kancelář zaměřená na cesty za poznáním a aktivní dovolenou v Evropě i ve světě a na trhu jsme od roku 1990. V naší široké a pestré nabídce si najde svoji dovolenou téměř každý. Velice dbáme na vyváženou kvalitu programu a služeb, většinu zájezdů připravujeme pro menší skupiny a pracujeme s týmem kvalitních průvodců. Děláme, co nás baví, a na našich zájezdech a spokojených klientech je to vidět.