ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Exotická ostrovní dovolená

Exotická ostrovní dovolená

9. červen 2022

Exotická ostrovní dovolená
Vážení přátelé, cestovatelé,

návštěva tropických a subtropických ostrovů je doslova synonymem pro čarokrásné slovo exotika. Jak lépe si ji představit než jako malý kousek země zalitý sluncem, obklopený blankytně modrým mořem, provoněný exotickým ovocem a naplněný pulsující autentickou atmosférou. Vydejte se s námi na některý z nich, ať už k vlnám blízkého i vzdálenějšího Atlantiku, horkého Indického oceánu či na druhou stranu polokoule doprostřed nekonečného Pacifiku.

S přáním pestrého výběru a neobyčejných zážitků

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Dominkánská republika a Havaj
Pevninu Spojených států omývá z jedné strany Karibik a z druhé Pacifik. Vyberte si mezi koloniální Dominikánskou republikou či vzdálenou Havají. Na obou zájezdech poznáte kromě moře také mnoho z místní kultury a prostřednictvím pěších výletů i úžasnou tropickou přírodu.
 
 
Toulky po Maledivách a rajské Andamany
Ačkoliv jsou Maledivy známé především jako místo luxusní dovolené, mají úžasné cestovatelské kouzlo, podpořené nedávným otevřením se i běžným cestovatelům. Za to Andamany jsou doslova rajskou exotikou se vším všudy. Obě souostroví nabízejí především nejkrásnější podmořský svět na celé planetě. Pojeďte je objevit s námi.
 
 
Seychely – turistika a koupání v ráji
Cesty na neméně exotické Seychely nabízíme prakticky celoročně, přesto si nyní dovolujeme upozornit na termíny v závěru letošního roku. Prostřednictvím vyváženého turisticko-poznávacího programu vám toto souostroví umožníme poznat na začátku listopadu i na sklonku roku v silvestrovském termínu.
 
 
Atlantické ostrovy
Atlantické ostrovy jsou perlou i stálicí v naší nabídce. Ať už se jedná o nestárnoucí krásky Madeiru a Kanárské ostrovy, nebo o naši novinku v podobě turisticko-poznávacího zájezdu na překrásné Kapverdy.